Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szex menstruáció alatt. Mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex menstruáció alatt. Mire lehet számítani?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem ajánlott, meg fertőzésveszély stb. De most sajnos így jött ki a közös nyaralásunk, hogy a menzesz 4. napja is bele esik, és nálam nem is 5 napos, hanem akár 7-8 is, néha még ennél is több. Aki próbálta már így, az mit tapasztalt? Tényleg közben nincs is vérzés, vagy inkább erősebb? Bármilyen tanácsot szívesen fogadok :)
2010. júl. 30. 18:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Fiú vagy vagy lány?
2010. júl. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
lány
2010. júl. 30. 18:04
 3/14 anonim ***** válasza:
Felerősíti a vérzést + óvszert mindenképpen használjatok!
2010. júl. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
19%

Nyaraláskor feltétlenül, dugni kell?

Saját érdekedben én nem tenném, de ezt neked kell eldöntened.

A párod mit szól hozzá?

Ő nem tartja visszataszítónak a dolgot?

2010. júl. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem tartja undorítónak, beszéltünk már róla. És óvszert amúgy is használnák. Lehet, hogy nem lesz az egészből semmi, csak érdekelnek a tapasztalatok, majd ezek alapján eldöntöm, hogy van-e értelme.
2010. júl. 30. 18:10
 6/14 anonim ***** válasza:
33%
Hát nálunk csak akkor szokott szex lenni mikor már a 6-7. napon vagyok. Akkor már nincs sok és nem lehet észrevenni a 'nuninedv'-től,h még megvan. Viszont a 4. napon csinálni.. :S Én nem tenném. Próbáljátok meg popóba, a vérrel nem érintkeztek és még újdonság is lehet számotokra. Bár én inkább kivárnám a 6-7. napot.
2010. júl. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
hát én is szeretkeztem már így a barátommal...mikor szeretkeztünk akkor még megvolt...legyen kicsit óvatos...és számítson arra hogy véres lesz a farka...aktus előtt/után fürdés...és mondjuk tegyetek alátok egy törölközőt ne az ágy(már ha ott csináljátok) legyen véres...nálunk inkább erősebb volt a vérzés...ha fáj vagy kellemetlenül érzed magad akkor szólj neki és ne csináljátok :) de hát attól még lehet orális szex
2010. júl. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%

Az előző kommentelő korrekt. Nálunk is erősödött a vérzés, volt, hogy nem is kicsit, néhányszor csurom véresek lettünk, mi nem találjuk undorítónak, sőt, szeretjük:)

A barátnőm ilyenkor kívánósabb is, és az orgazmusai is erősebbek.

Mindenesetre előtte nagyon alapos tisztálkodás fontos!

A legfontosabb pedig az, hogy bízzatok egymásban, és mindketten akarjátok.

2010. júl. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
14%
én nem tudom mostanában mindenki horrrorszexre vágyik?de komolyan 4 napja mást se látni:szerintetek veszélyes a menzi alatti szex?szerintetek lehet bajom tőle ha menzeszem alatt lefekszünk a a barátommal?igen még mindig az a véleményem hogy gusztustalan,nem higiénikus!
2010. júl. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
12%

HASZNÁLJATOK ÓVSZERT!

mindenki azt hiszi, hogy menstruáció alatt szabad szexelni, mert úgy sem eshettek teherbe. előszöris ez baromság, mert menzesz alatt is megtemékenyedhet a pete, ha még nem lökődött ki.

a másik, hogy ilyenkor a méhszáj nyitva van, és ha sperma kerül be NAGY ESÉLY VAN RÁ hogy idegenként kezeli és az eset után SEM 'ENGEDI BE'.

vagyis nem tudtok majd teherbe esni, vagy nagyon nehezen!

inkább az a gumi, vagy várjatok menzeszig, mint évekkel később a mesterséges megtermékenyítés, nem?

2010. júl. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!