Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőknél sikertelen férfiak. Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknél sikertelen férfiak. Ti az utóbbi 3 évben miket tettetek azért, hogy változzon az életetek egy jobb irányba?

Figyelt kérdés
Ami miatt mellékesen a nőknek is vonzóbbak lehettek. Ide értem anyagilag, tanulás-/munkaügyileg, kinézetileg, ne adj Isten nem mellékesen személyiségileg. Milyen új dolgokba kezdtetek bele, milyen új szokásokat vettetek fel, hogyan próbáltátok legyőzni a rossz, hátráltató tulajdonságaitokat, milyen célokat tűztetek ki és kezdtetek el megvalósítani? Egyik napról a másikra nem lehet megváltozni, de kitartással és akaraterővel pár év alatt, napi szinten munkát és időt belefektetve már el lehet érni látható változásokat kívül is, belül is.

2020. máj. 29. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kiírták mindennap gyakorira, hogy "szerintetek is irreálisak a mai nők elvárásai?". Szexi.
2020. máj. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Letettem a jogsit, vettem autót, örököltem egy lakást amit felújítottam és odaköltöztem, fogytam 30kg-ot és egy éve edzek. Azt hiszem ennyit.
2020. máj. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Mivel a korombeli nok mar nem tetszenek, a fiatalabbaknak meg mar oreg vagyok, emiatt mar kar lenne barmit is tenni.


A kerdesre valaszolva:


Megtanultam egy azsiai nyelven.


35F incel

2020. máj. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Nem hogy az utóbbi 3 évben, hanem vagy 10-12 éve nem teszek semmit annak érdekében, hogy sikeresebb legyek a nők szemében. Minek? Többre megyek az örömlányokkal. Régen próbálkoztam, ruha, hajviselet változtatás, stb. egyik sem ért semmit, próbálkoztam interneten ismerkedni, személyesen ismerkedni, említésre méltó eredmény nem született, így hát döntöttem, fog a f..om rohangálni a nők után, meg próbálni megfelelni nekik, egyszerűbb, praktikusabb "rosszlányozni".
2020. máj. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megfigyelést végeztem magamon. Tudni kell, hogy egy alapbetegség miatt nem vagyok sikeres senkinél sem. Voltam egy képzésen, ott megtetszett valaki, közben a személyiségemet is fejlesztettem, de nem mertem közeledni a hölgy felé, de a képzés vége felé kimondtam, amit gondolok róla. Aztán befélkeztem, nagyon nagy dolog nem lett belőle. Nemrég ugyanígy valaki megtetszett, közeledtem felé, de nemsokára befékeztem, ebből sem lett semmi.
2020. máj. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ittam egy sört. Esetleg kértem szilvásgombócot, mert azt szeretem.
2020. jún. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!