Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, egy kisebb intim méretű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, egy kisebb intim méretű férfi odaadóbb?

Figyelt kérdés

Nektek mi a tapasztalatotok ezzel kapcsolatban? Egy átlagos, vagy átlag alatti farokméretet kompenzálni kívánó férfi többet szeret nyalni és egyéb módon kényeztetni, mint az átlagtól nagyobb intim méretű férfiak? Ők pusztán a méretüktől várják a csodát és nem annyira odaadóak?

Vagy nem is a méret számít igazán, hanem maga az ember? Kinek mi a véleménye erről?



2020. máj. 27. 13:26
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Nincs ilyen statisztikám, főleg azért, mert a mintavételezésem nem reprezentatív. De erősen kétlem, hogy így lenne. Én nem hiszek abban, hogy az jobb ember vagy tehetségesebb, aki testi adottságokban alulmarad.

Olyan rohadt nagy férgeket fogtam ki az előnytelen külsejű emberek közül, hogy azt is hülyeségnek tartom, hogy aki ronda az odaadóbb vagy megbízhatóbb. Ugyanez a helyzet a farokmérettel is. Valahogy mindig beleválogattam és sosem volt kis méretekkek megáldott párom, volt köztük ilyen is, olyan is. A mostani páromnak például relatíve alacsony a libidója és inkább szerelmes összebújásként kezeli a szexet, mintsem látástól vakulásig élvezésnek és mindent megad, hogy nekem tökéletes legyen. Mégis sokan irigyek lennének a méretére. :D

2020. máj. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem volt túl sok partnerem, de egy exemnek elég kis mérete volt és emiatt folyamatosan súlyos komplexusokkal küzdött, hiába mondtam bármit és hiába élveztem vele az együtt létet. Ezekre a komplexusokra és az ebből fakadó féltékenykedésre ráment a kapcsolatunk is.
2020. máj. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem.
2020. máj. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Pont hogy nem.
2020. máj. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A legrosszabb szexuális élményeim a legkisebb farkú exemmel voltak. Szóval ez alapján nem mondhatnám, de az én mintám sem reprezentatív, nyilván vannak, akik megpróbálnak így kompenzálni. Az én tapasztalatom az, hogy ha valaki elégedett magával (testfelépítése, péniszmérete, akármi), magabiztos, akkor az ágyban is sokkal jobban teljesít és nagyobb örömmel kényeztet, mert nem kényszernek érzi, hogy valamit "pótoljon", hanem tényleg az öröm és a kényeztetés kedvéért csinálja, mert neki is jól esik és nem kompenzálni akar valamit "muszájból".
2020. máj. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy elég adattal rendelkezek egy hiteles vélemény kinyilvánításához, összességében az átlagos mérettartmányba esőkkel van tapasztalatom, nekem személy szerint a legkisebb volt a leglustább és legkevésbé igyekvő/odaadó.
2020. máj. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt tapasztaltam, hogy pont nem. Mondhatni a legkisebb méretű volt a legönzőbb.
2020. máj. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én se tudnám alátámasztani. Nagyon személyiségfüggő. Ha valaki odaadó, kedves, önzetlen, az az ágyban is az lesz, teljes mértékben függetlenül a méretétől. Egyik exemnek pl kifejezetten nagy volt, és imádott kényeztetni. Szexuális problémáink biztos, hogy nem voltak. Ellenben mondjuk egy másiknak semmi késztetése nem volt ilyesmire, sőt tőlem várta mindig a plusz dolgokat. Méretre átlag alatti volt, igaz nem vészesen kicsi. Talán kétszer juttatott szájjal a csúcsra, akkor nagyon úgy kezelte, mintha ő valami hihetetlenül csodálatos dolgot tett volna értem. Én rengetegszer... Szóval ennyit erről.

De ez csak két példa volt. Én viszont nem látok összefüggést a két adat között.

2020. máj. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!