Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szerintetek? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy lány az életemben akit nagyon szeretek 14éves.Mostanában elég szomorú ,mert sok rosszakarója van (amit nem tudok megérteni) nekem is fáj hogy sosem látom mosolyogni.Naponta több órát vígasztalom több kevesebb sikerrel.Szerintetek ha elmondanám neki mit érzek az segítene?-vagy csak összekuszálnék mindent?
2010. júl. 30. 10:47
 1/6 Timi: ) ***** válasza:
100%

Ha elmondod mit érzel,azzal szerintem nem ártasz neki,örülni fog neki,hogy van aki szereti".

Szóval nyugodtan mondd el neki.

23/L

2010. júl. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ugyan ebbe a helyzetbe vagyok..

én még nem mondtam el

de mond neki ezt : név te vagy az utolsó akit bántani akarok.

ebből mindent megért

2010. júl. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Beszéljetek másról, olyan dolgokról, amik felviditják!
2010. júl. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azon kívül,hogy vigasztalod hívd el strandra,moziba,fagyizni vagy csak sétálni a parkba.Menjetek valahova ketten,ahol ki tud kapcsolódni,vidámabb tud lenni és jól érzi magát,Veled.Akkor ott,a jó pillanatban (érezni fogod,hogy mikor kell) mondd el az igazat.Hogy mit érzel iránta:)

15/L

2010. júl. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Siess ,gyorsan monnd el neki:)
2010. júl. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) úgylessz sietek:P
2010. júl. 30. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!