Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti mikről beszéltek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mikről beszéltek egy lánnyal Emaillon, amikor még ismerkedtek?

Figyelt kérdés
Mik a beszédtémák, amikor még nem volt randi vagy csak 1-2? Mikról beszélgettek? Kérlek mondjatok minnél több beszédtémát!
2010. júl. 29. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Én 15 voltam, mikor elsőnek volt barátom. Vele 3 hónap utáni levelezés után találkoztunk...elhött abba a városba ahol tanultam :) Amúgy mindenféléről beszélgettünk...hobbik, ki mit szeret...ismerkedtünk egymással. Ne eröltesd a témát. Ha meg akar ismerni és te is őt, akkor a téma jön magától =)

17/L

2010. júl. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én istenröl beszélgettem elöször 1 csajjal.

nagyon sokáig eltudtunk beszélgetni erröl :)

szóvval HITTAN :D

2010. júl. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a vallás egy érdekes téma. az mindíg bejön. a másik a hite, hogy miben hisz (ez lehet a legjelentéktelenebb dolog is).

aztán kedvenc könyve, műfaja, kedvenc tantárgya, legjobb dolgok az életben, álma, stb...

2010. júl. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nemtom, szerintem elég unalmas az a módszer, amikor arról kérdezgetjük a másikat hogy

- kedvenc kajád

- kedvenc filmed

- hobbid


nemtom, szerintem ez túl erőltetett dolog, spontán kell jönnie a dolognak. Akkor már inkább msn, mint email, sokkal jobban lehet témázgatni. Emailen max arról beszélgetek 1-2 randi után, hogy mikor lesz a következő.

2010. júl. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!