Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg tudnám találni őt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg tudnám találni őt?

Figyelt kérdés

Hazajöttünk a Balatonról...és így utolsó nap láttam 1 gyönyőrű lányt nos mondjuk úgy nagyon ,,megszerettem" szinte semmit sem tudok róla van 1 fénykép amin látszik és ennyi...Hogyan tudnám megtalálni?

Amióta eljöttünk úgy érzem nincs kedvem semmihez sem mintha otthagytam volna a szivem...és egyszerűen muszály megtalálnom azt a lányt.Itt nyaraltunk : Balatonlelle Neptun Üdülő.

24- 29-ig. kérlek segítsetek tudom hogy furcsának tűnik de ...... láttam hogy nagyon néz engem de nem mertem odamenni és úgy érzem többet nem lesz ekkora esélyem és elrontottam az életem.


2010. júl. 29. 15:53
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
az eredeti kérdésre a válasz: nem
2010. aug. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

Erről ez jutott eszembe:

[link]

2010. aug. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Figyelj! Én évekig szüleimmel nyaraltam egy bizonyos kempingben, ugyanabban az időpontban, ugyanazon a parcellán, évről évre. Van egy másik család, akik ugyanígy lejártak minden évbe, abba a kempingbe, ahova mi, abban az időben, amikor mi. Tetszettem onnan az egyik kissrácnak, mindig nézett, de nekem 1. túl fiatalnak tűnt, 2. volt barátom mindig. Most is van, és még mindig túl fiatal hozzám, de 3 év alatt jutottunk el oda, hogy iwiwen megtaláltuk egymást úgy, hogy egymás nevét sem tudtuk. Így ha idén megyek, már 'ismerni' fogjuk egymást hivatalosan is. Persze nem lesz semmi, de megtaláltuk egymást, lehetett volna akármi, lehetne ezután. Lehetetlen nem létezik.
2010. aug. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Erről eszembe jutott egy film..csak már nem tudom mi a címe :D ott a pasi az egész várost kiplákátolja, hogy keresi azt azt a lányt akivel beszélgett a metrón ( és persze elfelejtette elkérni a teloszámát)... a végén összejönnek :)
2010. aug. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Még mindig nem kaptunk képet.Feltöltötted már valahova?
2010. aug. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

a kép enyhén kaki minőségű. de....


[link]



ittvan


úgy örülnék ha megtalálnám :S :)

2010. aug. 4. 18:39
 27/34 anonim ***** válasza:
enyhén?xD am szinte semmi nem látszik..:/
2010. aug. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
:'(
2010. aug. 4. 18:51
 29/34 anonim ***** válasza:
Ez kb olyan mint amiket nehany lama feltolt myviprandira a thumbnaileket aztan szethuzza es semmit nem lehet latni :D:D
2010. aug. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
jobb nincs :S az én fényképezőmmel kelett volna csinálni .....az 12 MP-s ez meg......6...... :/ :S
2010. aug. 5. 17:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!