Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg tudnám találni őt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg tudnám találni őt?

Figyelt kérdés

Hazajöttünk a Balatonról...és így utolsó nap láttam 1 gyönyőrű lányt nos mondjuk úgy nagyon ,,megszerettem" szinte semmit sem tudok róla van 1 fénykép amin látszik és ennyi...Hogyan tudnám megtalálni?

Amióta eljöttünk úgy érzem nincs kedvem semmihez sem mintha otthagytam volna a szivem...és egyszerűen muszály megtalálnom azt a lányt.Itt nyaraltunk : Balatonlelle Neptun Üdülő.

24- 29-ig. kérlek segítsetek tudom hogy furcsának tűnik de ...... láttam hogy nagyon néz engem de nem mertem odamenni és úgy érzem többet nem lesz ekkora esélyem és elrontottam az életem.


2010. júl. 29. 15:53
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
65%

lúúúúúúúúúúúúúúúzer!


Adj fel hirdetést az expresszben!

2010. júl. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Semmi esély nincs rá.
2010. júl. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 Dodesz.. ***** válasza:

Szia.

Háááát...Igen kicsi a valószínűsége....:)

Én személy szerint odamentem volna, sőt amikor Én voltam Balcsin, Én odamentem egy sráchoz...:) Nem bántam meg, oda kellett volna menni. Talán még azt lehet tenni, hogy visszamész...Hátha ottlesz....Vagy nemtudom.

15/L

2010. júl. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
74%
Hívd fel az üdülőt, érdeklődj.
2010. júl. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
80%

Erről eszembe jutott SP (akit utálok) egy száma:


Kép maradsz!

2010. júl. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
79%

hát nem tudom a lány is ott nyaralt? mert ha nem akkor iwiwen megkereshetnéd lakóhelyet beállítva..

tudom mit érzel én is voltam így :D görögben voltunk nyaralni és a csoportban volt egy fiú aki tetszett..hazaértünk és vagy 4 hónap után találtam csak meg iwiwen, úgy hogy megkerestem az idegenvezetőt rajta xD gondoltam, hogy az ismerősei közt megvan, mert mindenkivel jóba lett az idegenvezető :D úgyhogy így könnyen megtalátam^^

16/L

2010. júl. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
de én a nevét sem tudom.. :(
2010. júl. 29. 16:29
 8/34 anonim ***** válasza:

mien kék malac?XD

XD

amugy rakdt fel képfeltöltésre és alinket tedd mindenhova ahova lehet és alá hogy őt keresed ha rendes vagy valami (írj email címet) akkor lehet ír

2010. júl. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
gondoltam talán nézi ezt, legszivesebben visszamennék de a szüleimnek nem tudnák mit mondani....
2010. júl. 29. 16:42
 10/34 anonim ***** válasza:
esetleg ha vmelyik népszerű rádióba bemondatod ezt? :D hallottam már ilyet, h vkik így keresték meg egymást :D
2010. júl. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!