Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Volt már ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Volt már ilyen?

Figyelt kérdés

Azt szeretném kérdezni,ha szerelmes vagy egy srácba. Minden oké, öszinte, kedves ,figyelmes , csak éppen a sexet nem birja sokáig,hamar elmegy, de jó lenne ,ha tovább birná.(Ő 21, én 19 , még én vagyok az első)

Mit csinálnátok?


Válaszotokat előre is köszi.


2010. júl. 29. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
mi a hamar? neki te vagy az első? türelem kell, meg kell beszélni, gyakorolnia kell, hogyan tudja késleltetni. ha úgysem megy, mehet a levesbe!
2010. júl. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Timi: ) ***** válasza:
100%

Gyakoroltunk,hogy tovább bírja,megáll közben,de ne úgy képzeld el,hogy szex közben stop és csend,hanem ő közben engem tovább simogat,izgat,amíg ő pihen" így tovább bírja magát a szexet : )

próbáljátok meg ti is .

Jó szórakozást!

23/L

2010. júl. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az idő mindent megold.

Később majd tovább fogja bírni. :)

Kis türelem és megértés ^^

2010. júl. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És milyen pózokat illetve technikákat ajánlotok, amivel késleltethetni lehetne.
2010. júl. 29. 15:40
 5/6 anonim ***** válasza:

Gondoljon a nagymamájára közben, az késleltetni fogja, ha nem aberrált, gerontofil.

Vagy csak szorítsa meg a makkjánál, harapd meg neki, mogyorózd meg jó erősen. Hagyja abba és nyalogasson, ujjazzon és amikor érzed, hogy közeledsz a nagy pillanathoz, akkor hatoljon beléd újból.

2010. júl. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Timi: ) ***** válasza:
Hát póz inkább amit ő irányít nem pedig amikor te vagy felül...a lényeg ha megáll akkor tudjon közben foglalkozni veled,fantáziátokra bízom a pózokat: )
2010. júl. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!