Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet "szexisnek" nevezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet "szexisnek" nevezni egy 14 éves gyereket? (lent)

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy prűd, de sok "férfitől" hallom, hogy "milyen szexi kiscsaj". Úgy gondolom a szexuális kisugárzáshoz hozzá tartozik a megfelelő érettség minden téren. Akkor mi rajtuk a szexi, a smink, a ruha?
2010. júl. 29. 14:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én, mint érintett a témában válaszolnák.

14 éves lány vagyok, kinézetem, hangom, testi fejlettségem alapján 20-23 évesnek mondanak. Annak ellenére, hogy megbámulnak, nem feküdtem le senkivel. Sőt, még csak nem is csókolóztam soha. Igaz, hogy az átlag 14-16 évesek nem ilyenek. De azért ne általánosítsatok. Kevés a kivétel, de van.



14/L

2010. júl. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

_elöttem szóló!

nehogy már 14 évesen 23 évesnek nézzél ki..vicces XD ez nem létezik,hülyeség...

2010. júl. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Utolsó, nézd meg a Myvip Szépségversenyeken szereplő lányokat. Csupa 14-16 év közötti lány, mégis egy csomót el lehet adni 10 évvel öregebbnek a kinézetük alapján.
2010. júl. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

14 éves vagyok én is, tehát érintett a témában.

Alapjáraton 15-16-nak nézek ki, de egy kis sminkkel magassarkúval 19-20-nak is elnéznek. És még pasim se volt, nem, hogy lefeküdtem volna vele.

2011. okt. 16. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!