Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet "szexisnek" nevezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet "szexisnek" nevezni egy 14 éves gyereket? (lent)

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy prűd, de sok "férfitől" hallom, hogy "milyen szexi kiscsaj". Úgy gondolom a szexuális kisugárzáshoz hozzá tartozik a megfelelő érettség minden téren. Akkor mi rajtuk a szexi, a smink, a ruha?
2010. júl. 29. 14:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
igen...smink,ruha,fenék,mell....utálom az ilyen srácokat am xD
2010. júl. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
van aki idősebbnek néz ki a koránál igy nem meglepő ha már ilyen korban ezt a jelzőt használják a lányokra
2010. júl. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
Hát sok 14 éves már jóval többnek néz ki mint amennyi..valószínű ezért..ehhez hozzá tartozik a smink (ami azért pár évet öregíthet..)és a ruha is (magassarkú kivágott felső stb..)
2010. júl. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%
Ez tényleg elég különös. Mivel 14 évesen még igencsak gyerek az ember. Egyébként 14 évesen minek sminkel valaki. Ennyi idősen még csak nem is lehet nőies alakról beszélni, nem tudom, tényleg én sem értem, de tény, hogy túlságosan hamar akarnak ezek a kislányok felnőttnek tűnni.
2010. júl. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%

Nem kell megfelelő érettség minden téren. Elég csak, ha a teste megfelelően érett, és én szemrebbenés nélkül szexinek nevezem azt a valakit.


[link]


Az itt lévő lányok is szinte mind szexik, ettől függetlenül megvan róluk a véleményem, hogy a korukban úgy pózolnak, mintha már száz pasi k*rta volna széjjel őket az út szélén vagy az utcasarkon.

2010. júl. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%
14 évesen alig vártam h 20 legyek,most meg 30 vagyok és de szívesen lennék 14:DDDD
2010. júl. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Azért ez az oldal elég durva: [link]


Már nem az oldal, hanem az, hogy 14-16évesen így kelletik magukat közösségi portálokon.

2010. júl. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
fúj, gusztustalan ez az oldal. Ezek a r*bancok pedig hányingerek. Az ilyenek miatt van annyi abortusz. 14 éves de már tuti szétk***ták őt 100-an.
2010. júl. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az a problémájuk, hogy ismerek olyan 13-14 éves lányt aki 17-nek tuti kinéz :S
2010. júl. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 gabriell88 ***** válasza:

Nem pedofil csak türelmetlen:D


Angel

2010. júl. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!