Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden nő ribanc! Jól látom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nő ribanc! Jól látom, hogy ez egy tévesen vagy nem tévesen kialakult kép a nőkről?

Figyelt kérdés
Mostanság sokat hallom ezt a mondatot. A férfiak ezt komolyan gondolják?
2010. júl. 29. 09:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
hülyeség, vannak konzervatív p.csák is, meg elvétve normális csajok. és ezt lány létemre mondom.
2010. júl. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
74%

Minden nőben megvan a riban c ösztön. Valakibe erős gátlásokat neveltek és az elnyomja, valaki pedig csak szimplán megtanulta elrejtenie, de részegen természetesen kiütközik mindenkinél a belső énje >>in vino veritas<<

Nekünk, férfiaknak kéne őket megnevelni..(és ez fordítva is igaz természetesen)

2013. okt. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
93%
Én néha szégyellem, hogy nő vagyok
2014. ápr. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
77%

Sajnálom, de elmondom az igazi választ a kérdésre. Jól látod. Minden nő beképzelt, önző, és lopós..... ellopják a férfiaktól az életenergiát, amint csak tudják és rengeteget hazudnak... természetesen ők mindig jókedvűek, de ha a szemük mögé néztek, látni lehet, hogy egy kárörvendő fény csillogása van ott. olyan uralkodási vágy folyamatos beteljesültsége. az van ott a mézes mázos álcájuk mögött.

na, és Ezért r1banc0k ! nem azért mert akárkivel dugnak.. hagyjuk már, dehogy dugnak. nem szokott se szexelni, se szeretkezni se bas2ni senki se, ha nem vennétek észre, támogatva sincs. a szex illegális. sajnos. miért ? mert ingyen öröm. és ebből nincs haszna a rendszernek. És ti, mint a pénzéhes rendszert védő emberkék, még örültök is annak, hogy mindennek örülhettek, amit boltba megvehettek, maximális élményátéléssel élvezhettek bármit, még embert is ölhettek szinte bűntelenül, csak a nőnek nem örülhettek, de úgy igazából , teljes vágyból. mert az nagyon nagyon tilos..., mert a nő nem engedi :D sohasem... senkinek se, egyiksem. max eljátssza.. de az már nem természetes, nem felemelő érzés, nem csodálatos...

Miért r1banc minden csaj? mert így nevelik őket a kitermelők is, mármint a szülők, mert őket is erre nevelték, meg mindenki, na mind1. részvétem de ezvan

2014. nov. 1. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy hány nő curva, de üzenem a jövőből, hogy a mai naptól egyel gyarapodott a számuk. :/
2017. ápr. 12. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!