Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tecktonik-ozok, mi a véleménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tecktonik-ozok, mi a véleményetek róla, és kinek jön be? (:

Figyelt kérdés

Aki nem tudja mi az:

http://www.youtube.com/watch?v=AnaGuR4CsF8


2010. júl. 28. 21:32
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
szerintem nagyon jó *-* megtanithatnál xd..de komolyan mondom xd...netröl nem lehet megtanulni tanár meg nem tom hol lehet ugyhogy aki tud taniccson már meg xd...am nagyon jó tánc szerintem és ahw *-*
2011. júl. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 tomi108 válasza:
aku....rva any....atokat kis ge....cis ....fi///ka....gepek csakenyittutok ra....kosda...gat banda nem is tutjatokmi az a tecktonik low banda!!! csa
2012. márc. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 tomi108 válasza:
es szentem aki fikaza a tecktonikotazdagat es megse tutja emelni a kezet tulsujos ra...kosz sz...a...r banda a ku ... r ... va any///atokat esha meg... tudom ...hogy ...ki ,.... irta.. ezeket meg...keresem es szetverem!!!
2012. márc. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 tomi108 válasza:
utoirat akinek nagy a szaja az holnapdelben 6-30 -orakor legyen a Penny Market elot Nagyvaradon Romaniaba !!! Oradea
2012. márc. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 tomi108 válasza:
utoirat Edu egy buza :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
2012. márc. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!