Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Átvert volna? És csak hazudta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átvert volna? És csak hazudta h szeret? Miért nem válaszol?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit a neten ismertem meg már 3hónapja.Jól megértettük egymást,sokat beszéltünk msnen meg telefonon is.Azt mondta h szeret és h majd lejön hozzám és eltöltünk egy napot ketten.De sajnos már másfél hónapja nincs nete egy vihar miatt,így msnen sem tudunk beszélni.Telón persze tartottuk a kapcsolatot,és ha írtam smst minidg válaszolt.De ha mostanában írok neki smst nem hív fel pedig eddig mindig hívott,meg smst sem küld.Nete meg még mindig nincs mivel msnen nem jön fel.Most csak szórakozott és így tudtja velem h nem válaszol h csak elmentem egynek és nem érdeklem,elfelejtett?Pedig sokszor mondta h szeret és h nélkülem nem érzi jól magát.Hazudott volna?
2010. júl. 28. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
már nem azért, de hány éves vagy?
2010. júl. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
16
2010. júl. 28. 20:50
 3/6 anonim ***** válasza:
esetleg nincs pénz a teloján?
2010. júl. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
NIncs pénz a telóján azt tudom,de eddig minidg a haverjai telóján hívott volt h egy nap kétszer is.
2010. júl. 28. 20:53
 5/6 anonim ***** válasza:
akk lehet hogy a haverjai nem adják neki már oda a telot
2010. júl. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
vagy csak kúúúva nagyott bejátszott veled :D
2010. júl. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!