Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanár-diák szerelem? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanár-diák szerelem? Vagy csak egy tini, aki kalandot keresett?

Figyelt kérdés
Már négy éve annak, hogy kis kamaszként beleszerettem a Tanár úrba. Amikor elsőnek belépett a termünkbe, akkor még nem tudhattam, hogy mi fog még rám várni. Teltek múltak a napok, a hetek, a hónapok és valahogy kezdtem felnézni, vonzódni egy férfi iránt, aki sajnos a tanár úr volt. Borzalmas okos, kedves, intelligens, udvarias, és mellesleg nagyon is jóképű volt. Tudtam, hogy nem szabad, de mégis hajtott valami vágy, hogy egyre közelebb kerüljek hozzá. Sajnos nem én voltam az egyetlen diák, aki felfigyelt a tanár úrra. Sokan próbáltak közel férkőzni hozzá, bevágódni, kirakni a mellüket, csak hogy biztos, ami biztos. :) Egy szürke egérnek tartottam magamat, és már biztos voltam abban, hogy semmi értelme, nem fog engem soha észrevenni. Aztán eltelt másfél év és valahogy megváltozott minden. A Tanár Úr kezdett közeledni felém, máshogy beszélt hozzám, előre szaladt, kinyitotta nekem az ajtót, mindig odajött hozzám, és értetlenkedve kérdezte, hogy velünk lesz-e órája. :) Sokszor voltak olyan beszólásai, hogy köpni, nyelni nem tudtam. Olyanokat mondott nekem, hogy szimpatikus vagyok neki, és sok-sok más dolgot, ami nagyon jól esett a szívemnek. És elég durva dolgokat is. Tudtam, hogy nem szabad egy ilyen dologba belemennem, mert őt kirúghatják, én meg megszégyenülök az egész világ előtt. De ezt még nem lehetett valaminek nevezni, semminek tulajdonítottam az egészet. Közben egyre inkább belehabarodtam a Tanár úrba, és minden este sírtam miatta. De nem hagytam ezt annyiban, igyekeztem elfelejteni ezt a rémálmot és sokat beszélgettem fiúkkal szünetekben, mindent elkövettem, hogy ne essek abba a helyzetbe, mint a hozzám hasonló többi lány, akikről olvastam a neten. De ez nem jött össze. A Tanár úr olyankor mindig odajött, és lerázta a fiúkat, hogy menjenek el, hagyjanak engem békén, ez volt legtöbbször órákon is. Ha a látószemszögében voltam, mindig engem nézett, de ha odanéztem hirtelen elfordította a fejét. Olyankor sohasem beszélgetett más lányokkal, mindig engem nézett. Olyan volt, mintha próbálna nekem megfelelni. Komoly érintések nem voltak, inkább ilyen aprók, véletlenszerűek, de mind inkább az ő részéről, mert én nagyon félénk voltam és vagyok is. Mindig elvörösödtem a társaságában, remegett a lábam, a gyomrom, alig tudtam beszélni. A barátnőm, ha lehet barátnőnek nevezni, próbált minket összehozni, de ez lehetetlen, és nem is akartam. Ha beteg voltam, mindig kérdezte a barátnőmet, hogy hol vagyok, gyógyuljak meg gyorsan, de ha már ott voltam, akkor rám sem nézett. De ha ő volt beteg majd meg haltam a szomorúságtól, hogy nem jön senki oda hozzám megkérdezni, hogy kivel lesz órája, hogy nem láthatom, pedig nekem az is elég volt, hogy láthassam. Abban az időben nem alakultak jól a dolgok. Otthon sem volt jó, és az osztálytársaim is borzalmasak voltak. Tanácstalan voltam, nem tudtam, hogy mit csináljak, mihez kezdjek magammal. Próbáltam öngyilkos lenni, ami badarság, és hülye ötlet, de mindig féltem megtenni. Az elballagásom előtti évben már egyre közel jött hozzám, egyre gyakrabbak voltak az érintések. Egyszerűen szörnyű volt. Aztán mindennek vége lett. Többet nem láttam, nem tudok róla semmit. Vége mindennek. Sok-sok minden történt közöttünk, amit sohasem fogok elfelejteni. Kérlek ne gondoljátok azt, hogy őrült vagyok, mert elkövettem egy ilyen hibát, amit most is nagyon bánok, és szégyellem magam, de úgy érzem ezzel nem ártottam senkinek, csak magamnak.
2010. júl. 28. 19:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Húúú velem is kb ugyanez a sztori ha gondolod irj provobe leirom h velem is a szitu... de á nagyon együtt tudok érezni ugya abban a cipőben járunk kb..:)
2010. júl. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
*privibe
2010. júl. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
58%

Szia!

Hány éves vagy?

Hány éves volt a Tanár úr?

És hogy érted azt hogy voltak érintések?Pl milyenek?

Akk talán tudok segíteni!

2010. júl. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Szerintem nem követtél el semmiféle hibát! Nem is értem, miről beszélsz. Hogy vonzódni kezdtél a tanárodhoz? Az ilyesmit az ember nem befolyásolja, tehát nem tehet róla. Sokkal inkább a tanár a hibás. Én is tanár vagyok/voltam, és talán nem vagyok elbizakodott, ha azt gondolom, hogy bejöttem pár diákomnak. Amennyire tőlem tellett soha egyikkel sem éreztettem, hogy akárcsak jobban kedvelném, mint bárki mást. Ha konkrétan megtetszett volna valamelyik, akkor is minden erőmmel eltitkoltam volna.

Keress egy rendes fiút a saját korosztályodban, erre a tanárra meg ne gondolj többet!

2010. júl. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%

ezt mindenképpen titkolni kene. ha kiderül bármilyen vonzalom nagy bajotok lehet de ezt latod te is :)

mikor végzel?

ha addig kibirja a vonzalom,szerintem lehetne belöle valami :)

2010. júl. 29. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Már hónapok óta nem láttam a Tanár Urat. Utoljára évzárón, amikor adnom kellett neki puszit életemben először és úgy gondolom utoljára. Nagyon szégyellem magam az miatt, hogy szerelmes lettem belé. Nem szabadna. Mindig is titkoltam, és titkolni is fogom, nem akarom őt lejáratni, és magamat sem. Már elballagtam és soha többet nem fogom látni, ez biztos. Talán ez így jó, de most baromira szenvedek. Tényleg nagyon szeretem, négy év az azért sok, és főleg, hogy ő is kimutatott valamit irántam, ami nem feltétlenül jelenti azt, hogy szeretett. Családja van, mit szeretne egy tinin, talán csak látta rajtam, és ez bejött neki. Nem is tudom. Fiatal vagyok még, és nagyon remélem, hogy a következő sulimban nem fog újra megtörténni ez velem.
2010. aug. 2. 13:20
 7/14 A kérdező kommentje:
Érintések? Hát például vége volt az óránknak, és ő addig ült a székén és nézett, amíg én fel nem álltam, és el nem indultam a másik terembe, vagy csak ki a folyosóra. Akkor ő is felállt és mindig próbált mellettem menni, hogy csak a vállunk érjen össze. Ha a folyosón mentünk a barátnőmmel, akkor átment a másik oldalra ahol én vagyok, csak, hogy megérintsen. Mindig odajött hozzám, és megkérdezte, hogy velünk lesz-e órája, amikor jól tudta, hogy nem. Sokszor benyitott a termünkbe, és rám nézett, aztán azt mondta, hogy elnézést. Ez elég gyakran előfordult. Velem szedette be a dolgozatokat, és akár az első voltam, akár nem, mindig engem hagyott utoljára, és az enyémet vette el lassan, és mindig hozzám ért. Ez akkor is így volt, ha személyesen kerestem meg, és mondjuk odajött valaki még kérdezni valamit, akkor lerendezte a másikat, és jöttem továbbra is én. Olyankor egyet hátra lépett, ha tiszta volt a terep akkor közel jött. A felesége előtt is sokat "menekültünk" mert olyankor ha ott volt, nem mert velem beszélni, vagy ha igen állandóan nézte, hogy jön-e, és ha igen hátrébb lépett. Sok-sok minden történt, amit olyan rossz felidézni, mert sebeket ejt bennem. :( Sajnálom, de nem akarok róla írni többet!!!
2010. aug. 2. 13:38
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
és történt valami azota veletek.találkoztatok?szereted még?
2010. aug. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szia, mi történt azóta?

Amúgy már elballagtál, szóval semmi kivetnivaló nem lenne benne, ha összejönnél vele. Legalább is pont ezen az oldalon olvastam múltkor, hogy a tag volt osztálytársa már összeházasodott a középsülis tesitanárával. Szóval azért nincs minden veszve (:

2012. dec. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Szia. Semmi nem történt azóta. Most már kezdem elfelejteni őt teljesen. :)
2014. ápr. 5. 14:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!