Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdeklem ezt a lányt vagy sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdeklem ezt a lányt vagy sem?

Figyelt kérdés
Van egy lány (külföldi) de már kétszer találkoztunk iskolaiprogram keretein belül. 2009 szeptemberében találkoztam vele másodszor, és az után minden nap beszélgettünk 3-4 és esetleg 5 órát folyamatosan. Ez 3-4 hónapig ment aztán már csak kevesebbet beszélgettünk. És mostanra már alig. Smsezünk is. Azt mondja azért nem ir sokat mert tanulnia kell. De amikor feljön internetre egyböl rám ir. Ha nem birna engem rám irna(habár nagy ritkán)? Én 17, ő 16 éves.
2010. júl. 28. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
biztos
2010. júl. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nemtudom .. régebben biztos érdekelted de a mostani már kérdéses .. sok a házi meg a tanulnivaló ..ismerős =/
2010. júl. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Régebben is érdekelted, és most is érdekled, szerintem. A tanulnivaló meg lehet, hogy sok. Jön az iskola, és ha az ember jó jegyeket akar, neki kell állni készülni :)


Beszélgessetek nyugodtan, előbb-utóbb úgyis összejöttök, ha mindketten olyan szinten el lesztek egymással, hogy összejöjjetek.

2010. júl. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Huu de remélem, hogy így lesz :) Köszi!
2010. júl. 30. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!