Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan változzak meg? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változzak meg? Hogyan legyek nyitottabb, bátrabb, bulizósabb?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok,és soha nem voltam egy rendes buliban/diszkóban,nem volt barátom,nem csókolóztam,nem ittam le magam a sárga földig.Eddig jól meg voltam így is,de most már hiányoznak ezek a dolgok,persze nem az ivászat hányásig,meg az hogy fűvel-fával összefeküdjek,de meg akarok változni,el akarok járni bulizni,szórakozni,pasizni,inni(mértékkel!),ismerkedni,barátkozni,mert hát nem nagyon vannak barátaim,2-3,de velük is ritkán találkozom.Nem élek "apáca" életet,a szüleim is elengednének szerintem bulizni,de mivel eddig nem vágytam rá,nem mentem,inkább itthon voltam a szüleimmel,tesómmal.Ciki,vagy nem,de tényleg nem volt még pasim se,nem csókolóztam,pedig már jó lenne:)Kicsit szégyenlem is magam,ahogy elnézem a mai 13-14 éves lányokat,már túl vannak mindenen(csók,petting,szex).

Ne értsetek félre,nem akarok se plázap*csa,se ribanc lenni,csak szeretnék megváltozni,kicsit bátrabb lenni,nyitottabb,hogy könnyebben menjen az ismerkedés.Külsőleg is szeretnék megváltozni.

Szerintetek hogyan változzak meg?Hogyan lehetnék én is kicsit a középpontban?

16/L


2010. júl. 27. 21:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Kezdd apránként kis lépésekkel. Az önbizalom a lényeg. Aztán már minden jön magától. Legyen saját véleményed, ne másokat majmolj, állíts fel egyre nagyobb kihívásokat magad elé, és lépd is meg őket, ebből fakad a szilárd önbizalom. Ismerd meg magad. Ha már tudod ki vagy , keress magadhoz illő társaságot is, válagasd meg kikkel mozogsz. sok sikert az életedhez
2010. júl. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

21:18 vagyok


Igazából azért kérdeztem, hogy netán valami külső nyomás hatására akarsz-e megváltozni. Mert azt nem szabad. Ha viszont te magad döntesz úgy, hogy márpedig úgy boldogabb leszel, ha kinyílsz, akkor hajrá (: De a legfontosabb, hogy te magad dönts. (jó, nyilván nem az extrém esetekre gondolok, hogy ha sorozatgyilkos akarsz lenni, akkor legyél)


És hogy állj neki? Fejben. Én most vagyok túl, vagy benne egy ilyen változásban, pár éve teljesen elképzelhetetlen volt, hogy idegenekkel szóbaálljak, most meg nyomom nekik a hülye poénjaimat :D Mindezt egy baráti társaságnak köszönhetem, akiket közös érdeklődési kör alapján találtam meg, mindennek 3 éve. Hasonló korúak és életstílusúak voltunk, és szépen lassan egymást segítve fejlődgettünk minden téren. Talán hozzá sem kell tennem, hogy nem diszkóspiásdrogoshányós stb bandáról van szó. Úgyhogy neked is ezt tudom tanácsolni, még nyár van, nem kell suliba járni, tehát van időd keresgélni ugyanígy hasonló érdeklődési kör alapján. Ha meg elkezdődik a suli, ott is nyugodtan, nem csak az osztályból, hanem az egész iskolából lehet barátokat szerezni. De persze mindig maradj a földön ;)


18/F

2010. júl. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!