Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan változzak meg? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változzak meg? Hogyan legyek nyitottabb, bátrabb, bulizósabb?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok,és soha nem voltam egy rendes buliban/diszkóban,nem volt barátom,nem csókolóztam,nem ittam le magam a sárga földig.Eddig jól meg voltam így is,de most már hiányoznak ezek a dolgok,persze nem az ivászat hányásig,meg az hogy fűvel-fával összefeküdjek,de meg akarok változni,el akarok járni bulizni,szórakozni,pasizni,inni(mértékkel!),ismerkedni,barátkozni,mert hát nem nagyon vannak barátaim,2-3,de velük is ritkán találkozom.Nem élek "apáca" életet,a szüleim is elengednének szerintem bulizni,de mivel eddig nem vágytam rá,nem mentem,inkább itthon voltam a szüleimmel,tesómmal.Ciki,vagy nem,de tényleg nem volt még pasim se,nem csókolóztam,pedig már jó lenne:)Kicsit szégyenlem is magam,ahogy elnézem a mai 13-14 éves lányokat,már túl vannak mindenen(csók,petting,szex).

Ne értsetek félre,nem akarok se plázap*csa,se ribanc lenni,csak szeretnék megváltozni,kicsit bátrabb lenni,nyitottabb,hogy könnyebben menjen az ismerkedés.Külsőleg is szeretnék megváltozni.

Szerintetek hogyan változzak meg?Hogyan lehetnék én is kicsit a középpontban?

16/L


2010. júl. 27. 21:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem még normális, hogy eddig ez nem érdekelt, nem mindenki olyan koránérő típus.

Egyébként nagyon egyszerű: öltözz fel csinosan, egy kis smink és hajrá... A bulihelyen pedig mosolygósan, ne a pasikra koncentrálj, inkább csak érezd jól magad a pasik meg jönnek maguktól.

2010. júl. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

küldj egy privit ha pasizni akarsz:P


17f

2010. júl. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Maradj meg normálisnak, a magadfajta az évek előrehaladtával egyre többet ér.
2010. júl. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Tudod, azt szokták mondani, ha a nők változni akarnak, akkor a középpontban a hajuk áll. Vagyis először csináltass magadnak egy tuti frizurát, vagy csak simán festesd át a hajad, valami jó színűre (fodrásszal! Ne otthon bűvészkedj!), aztán - szerintem hívd el azt a 2-3 barátodat valahová bulizni. Ha nagyvárosban vagy ez nem lehet gond, ha olyan helyen, ahol nincs jó hely, akkor utazzatok fel valahová :) A 2. még jobb, hisz ott senki sem ismer, jobban fel tudsz szabadulni, nem lesz az hogy ez meg az meglát és mit gondol majd. Mindenképpen igényes helyre menj, ne kocsmába! Hidd el, egyszer elmész, a többi már jön magától =)

A pasikról meg...hát ha van kiszemelt akkor hajrá, dobd be magad. Ha meg nincs, akkor ismerkedj! Rengeteg hely van. Csak ne egy buliba pasizz be...mert az úgyis csak egy éjszakáig tart...általában sajnos...

Sok sikert! puszi

17/L

2010. júl. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 21:11


Most is normális, csak ismerkedni akar. Szerinted az nem normális?

2010. júl. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mi a kiváltó oka a szándékodnak, és mi a célod vele? Magyarul miért a mindkét értelmében.
2010. júl. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

szerintem az így normális. 16éves koromig nekem se volt barátnőm (rendes kapcsolatom máig sem), 18.szülinapomon egyszer rúgtam be és egy évbe kb 3szor megyek buliba 817évesen kezdtem). Szerintem ez normális. Ne akarj berugni, az nagyon nem szép ha egy lány részeg, maradj normális, és találj egy nekedvaló fiút. Az ilyen lányok mint te szerintem sokkal többet érnek mint a diszkópi-csák.

18/f

2010. júl. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Mi a célom vele?Hát igazából már nem érzem jól magam,sokszor vagyok itthon,unatkozom,szívesen buliznék,ismerkednék,szeretnék sok embert megismerni,egy kicsit "népszerű" lenni:)

2010. júl. 27. 21:28
 9/12 anonim ***** válasza:
dugj fel a puncidba valami szokatlan tárgyat, tedd fel a youtube-ra és full népszerű leszel:)
2010. júl. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tökéletes vagy (legalábbis ahogy leírtad magad). Én voltam már koncerten, meg diszkóbe meg erre arra ahol állítólag lehet ismerkedni, de hidd el nem. Ha barátot akarsz akkor nézz körbe a környékeden, kezd beszélgetni az illetővel,ezerszer könnyeben össze tudsz vele így jönni mint diszkóba. Ha ismernél aztmondanád, hogy "Te beszélsz? Nincs is tapasztalatod!". hát tapasztalatom az tényleg nincs, mert én az a fajta ember vagyok aki sose tudja magát elengedni olyan csaj(ok) közelébe akikkel össze akarok jönni. De kipróbáltam ezt is, azt is, neked is ki kell, de kívánom, hogy neked sikerüljön:D
2010. júl. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!