Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet még ebből valami?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még ebből valami?

Figyelt kérdés
Nos van egy srác( egy baráti társaságba vagyunk), akivel pár bulin nagyon jól elvoltam. Csókolóztunk is. Azt mondta hogy összejönne velem, sőőt egyik barátjának azt mondta h szeret engem. Teljesen beleéltem magam hogy összejövünk, totál belezúgtam. Erre tegnap ráírt az egyik barátnőm MSN-en(persze én tudtomon kívül) és kérdezte a srácot hogy akar-e tőlem valamit. A srác azt mondta hogy őszintén nem tudja, meg hogy nagyon jól nézek ki, rendes vagyok de szerinte inkább legyünk jó barátok mint hogy egy kapcsolat miatt rosszba legyünk. Aztán a srác kiírt msn-re egy szívet. Bnőm rákérdezett hogy kire érti. Azt mondta a srác hogy titok, és ez miatt nem tudja mit akar. Egy szóval gondolom egy másik csaj.. De érdekes ma meg nem volt neki kiírva :S Nem értem.. Pár bulin jó voltam neki most meg már nem tudja mit akar. Én nem bírom őt ilyen könnyen elfelejteni. Mit tegyek, hogy viselkedjek hogy engem válasszon, és ne a másik lányt? Vagy tudok egyáltalán valamit még tenni, lehet ebből még valami? Vagy még az jutott eszembe, hogy csak azért írta hogy nem tudja mit szeretne, hogy bnőm ne kérdezgesse. Ez lehetséges?
2010. júl. 27. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
De sok gondja van a 14-15 éveseknek :S
2010. júl. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem hagyjad most egy kicsit. ne erőszakoskodj, hogy nah akkor most mi lesz velünk stb..

ha akar tőled vmit, úgyis keresni fog :)

L/18

2010. júl. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd ot, "legyunk jo baratok" nem eleg vilagos? Majd ha akar avalmit szol. persze ha van turelmed varni az eselyt amely nem biztos. Szerintem ne vard keress mast.Ha osszejon is valami, bizti nem szerelembol, max kihasznal..:| S az fajni fog..
2010. júl. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A srácnak "fifa"-val kezdődik az msnje?
2010. júl. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

Tegnap megint kint voltunk, és most alig szóltam hozzá, alig néztem rá. Barátnőm azt mondta hogy nagyon sokszor rám nézett, meg hogy nem volt valami jó kedve. Meg beültünk egy kocsmába beszélgetni, és mivel a fal mellett ültem megkérdeztem h valaki vesz-e nekem egy kólát, itt a pénz is. Erre ő rögtön nyújtotta a kezét.. teljesen összezavar.. =/ :D

2010. júl. 29. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!