Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki világosítson már fel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki világosítson már fel, hogy miért kérdez itt párja mellől valaki, aki látszólag felnőtt korú alap kérdést vagy kényes témát, ami inkább szakemberre, családra ja és a párjára tartozik?

Figyelt kérdés

Én folyamatosan kiakadok az itteni kérdők , néhány válaszolótól is.


Azért tisztában valaki,hogy itt nem egy bajos,sérült,szintén tudatlan akad ? Ha valóban baja van,szerinte itt hiteles válaszokat kap,innen megoldódik ?


Ami meg párjára tartozik ,miért nem vele beszéli meg ,ha már felnőtt és képes aktusra is, nem az lenne az első,hogy alap probléma megoldó legyen és képes legyen kapcsolatban létezni ? Ha nem tudja mi az,miért nem azzal kezdi,hogy elmegy akár szakemberrel megtanulni ?


Akad nem egy ami ordító buaságról árulkodik.


Hová siettet párt ,aki sérült,netán kialakulatlan e alapban buta ember ?Épnek sem egyszerű ,kemény melo .

Eleve olyan,mintha tárgyat keresnének,nem párt ,mintha készen akar kapni valakit,aki jól neveltként ott ül mellette ?


Csoda,hogy van párja ennyi tudatlannak, már ha igaz és nem kamuzik !


Amúgy ennyi párban lévő senki sem tud kint sehová fordulni kérdésért ?Se családtag,se baráti kör ?


Azt végképp em értem,hosz aki sérült vagy aki még magát sem ismeri ,olyan kamasz,hová akar összeköltözni valakivel?


2020. ápr. 16. 10:46
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

A te helyesírásod és felfogásod is butaságról árulkodik.


Hogy jössz te ahhoz, hogy mások felett ítélkezel a 8 osztályoddal?

2020. ápr. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Eléggé kesze-kuszán fogalmazol, de próbálom összerakni.

Logikus,hogy a problémáját mindenkinek azzal kellene megbeszélni akit érint.

DE: nem mindenki tud a párjával kommunikálni egy párkapcsolatban.Van akivel nem lehet, nem közlékeny, nem konfrontálódik, nem őszinte.


"Hová siettet párt ,aki sérült,netán kialakulatlan e alapban buta ember ?"


Ezt a kérdést én se értem végképp'....


Abban igazat adok,hogy nehéz olyantól hasznos tanácsot kapni aki teljesen idegen és nem lát bele a kapcsolatunkba. De néha tapasztalatokat megosztva külső szemlélő jobban látja a helyzetet mint az aki benne van.


És vannak olyanok is akiknek adott kérdéssel nincs kihez fordulni, vagy nem mernek megnyílni családtag/barát/ismerős előtt, itt, anonimként könnyebben teszik meg.

2020. ápr. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes meghallgatni ismeretlen emberek elfogulatlan véleményét is. Kívülről másképp lehet látni egy adott szituációt. Szoktak jó tanácsokat adni. Akinek halálosan komoly baja van, az nyilván szakemberhez fordul (már ha van rá pénze, mert egy pszichológus 10-15 ezer/alkalom, a TB-s meg ismerősök beszámolója alapján semmire nem jó).
2020. ápr. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%

Kicsit kusza amit írsz, így szorítkoznék a kérdésre cska.

Én úgy vettem észre, hiába van valakinek komoly kapcsolata, és mondjuk abban bármennyi és bármilyen hiba, az emberek fele aki itt kérdezget azzal kapcsolatban, mert nem akar tenni, csak valahol panaszkodni akar, visszaigazolást vár, vagy mártírkodik. Komolyan.

A másik fele ezt 4. útnak választja, hogy ki mit gondolnak idegenek, még a barátnője a szomszédja, kiscicája mellett a dologról.Vagy pont, hogy nincs közvetlen valakije, akivel ezt megbeszélhetné és azért ide jön.


Hogy miért nem rögtön a párjához rohan valaki, akihez amúgy kellene? Ennek szerintem sok oka van. Rengetegen félnek, hogy a bajuk nem is annyira nagy probléma, és lehet itt választ kap, trükköket, vagy felnyitják a szemét, hogy ennyiért ne hisztizz már havercsajszi!

Ha nagy a baj, akkor azzal az a baj, hogy ha ezt kimondod kapcsolatban, akkor elismered, hogy problémád van.

Sokszor, az ember a legfontosabb emberrel nem tud valamit megbeszélni, pont azért, mert ő annyira fontos számára és nem akar előtte idétlennek tűnni.

És még rengeteg más dolog.


Mindentől eltekintve, hogy értelmes vagy értelmetlen kérdés vagy kérdező a dolog tárgya. Ezeket a való életben is látom...és még rengeteg más ok van, amiért nem rögtön az ember a legnyilvánvalóbb emberrel beszéli meg a gondját.

2020. ápr. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
Előbb inkább nézz magadba, és legközelebb vedd be a napi nyugtatódat, mielőtt idejössz idétlenül fröcsögni!
2020. ápr. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor te minek lógsz itt az oldalon?

Ja, hogy te vagy az aktuális megmondóember?!

Nem kötelező.


Te vagy az, aki mindenkinek írogat privátba, azzal, hogy majd te tudod a tutit.

2020. ápr. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is írt privit az előbb. Az is tele volt helyesírási hibával.
2020. ápr. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiányos, feltűnési viszketegséges, vagy valóban nem hallgatja meg senki, talán emiatt.
2020. ápr. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!