Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esélyem? Vagy hagyjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem? Vagy hagyjam békén inkább?

Figyelt kérdés
Van egy lány barátom. (Egyébként sosem hittem az őszinte fiú-lány barátságban.) Én 22éves vagyok, ő 31. Nagyon jól elvagyunk, sokat röhögünk és tudom, hogy nagyon szeret és kedveli a társaságom, de mint csak barát. Én pedig totál beleszerettem. Az egyik probléma a korkülönbség...legalábbis részéről. Mikor hülyülünk, hogy feleségül veszem, meg stb. mindig azt mondja, hogy kár hogy nem 32 vagyok. A másik probléma az, hogy 8éve él párkapcsolatban. Nem hiszem, hogy minden tökéletes mert a pasi egyszer már megcsalta. De ettől függetlenül tudom, hogy nem szép más kapcsolatába belemászni. De nem tudom, hogy jöhetek ebből ki jól. Olyan rossz érzés mikor róla beszél és úgy elmondanám neki, hogy szeretem. De félek, hogy azzal vége lenne a barátságnak is.
2010. júl. 27. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
kicsit távolodj el tőle, kerüld. Van oylan h hullámokban néha rátör az emberre, h vonzódik egy ellenkezőnemű barátjához(nekem is volt), kicsit pár hétif nem nagyon találkoztunk aztán minden ment tovább.
2010. júl. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én a helyedben figyelő pozíciót vennék fel. Ha már 1x megcsalta a srác akkor lehet még 1x megfogja, vagy lesz más gond. Magadtól ne mássz bele mert te bukhatsz a legnagyobbat. Nemcsak elveszíted a szerelmed, de lehet jól meg is kalapál a pasija.

Figyelgess csendben, légy résen és lehet h eljön a megfelelő pillanat.

A másik amit tehetsz h kiűzöd magadból ezt az érzést és minden megy tovább.

2010. júl. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tök mindegy, milyen a pasija, nem az számít, hanem hogy a lány vele van és szereti.

Nagyon sok ez a korkülönbség, neked még tanulni és bulizni kell, meg csajozni, a lánynak pedig megállapodni (nyilván ezért van 8 éve ugyanazzal) és gyereket szülni.

Ha nem akarják, nem tudsz belemászni a kapcsolatukba, emiatt nem kell aggódnod, de valószínűleg te húzod a rövidebbet.

Higgy nekem, létezik férfi-nő barátság, nekem is működik már 16 éves korom óta.

33 éves feleség

2010. júl. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
15:03! Már miért lenne kötelező gyereket szülnie annak a nőnek?
2010. júl. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem 2hét volt, amíg nem beszéltünk, de azt hittem megőrülök addig.
2010. júl. 27. 15:11
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem kötelező, de a nők 30-on túl általában már gondolkoznak gyerekvállaláson. Főleg ha több gyereket szeretnének életükben. A kérdező még 4 év múlva is bőven ráér a gyerekkel, a nő viszont már 36 lesz. Akkor más kockázatosabb is a gyerek.


Ráadásul, ha a kapcsolat nem jön össze, a kérdező bőven tud új életet kezdeni, a csaj viszont ott fog állni család nélkül, harmincon túl, nem túl jó esélyekkel.


De a lényeg szerintem az, hogy ha a csaj szerelmes a párjába, a kérdezőnek semmi esélye.

2010. júl. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:(
2010. júl. 28. 02:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!