Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számít a párod zenei ízlése?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít a párod zenei ízlése? Zavar ha mást szeret, mint te? Ki milyen zenét szeret, olyan az életstílusa és a lelkivilága. Szerintetek egy megállja a helyét?

Figyelt kérdés

Én rock-metal rajongó vagyok, a családom is, a barárom elektronikus zenét hallgat, valami techno goa, ami rettenetesen idegesítő. Facebook-on szokott live-okat is csinálni mint "DJ", sokan nézik őt, nekem viszont ez ciki. Szerintem ez a műfaj alpári, egy művelt ember nem hallgat ilyet.

Mutattam neki rendes zenét, ő azt nem tudja értékrlni, engem pedig ez zavar. Ő azt mondja neki ez egy életstílus, ebben találta meg magát. Ha nem lenne, üres lenne nélküle az élete. Van egy külföldi nő, szintén ő is DJ, akivel állandóan beszélget messengeren, már a találkozást is tervezik és közös live-ozást. Nekem ez ellenemre van, szóvá is tetem neki. A családom is cikinek tartja. Amikor jön haza, vagy megy a munkába, már messziről hallom hol jár, mert az autóban is az a kalapálás megy állandóan. Szeretem őt, de nekem ez sok. Hogyan vehetném rá, hogy valami normálisabb zenét hallgasson?


2020. ápr. 11. 10:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Velem ilyen általánosban volt utoljára, hogy cikiztek a zenei izlesem miatt.


Szerintem nem is szereted őt, ha ilyen semmiség ennyire zavar.

2020. ápr. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
69%
Na, pont ezért áll a hátamon a szőr sok rockertől/metálostól. Majd ők megmondják, mi az igazi zene, mi a jó zene, a többi mind szar, akinek van fogalma a zenéről, az olyat hallgat, mint ők... Mondom ezt úgy, hogy a tucc-tucc-ot én se nagyon szeretem, a rock egyes válfajai pedig elég közel állnak hozzám.
2020. ápr. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
42%

Akikkel jól kijövök, azoknak is hasonló zenei ízlésük van, mint nekem.

Az viszont nekem mindig is magas volt, hogy pl valaki rock/metal rajongó.

Ez azt jelenti, hogy halálesetnél, szerelmi csalódásnál, ébredés után, lefekvés előtt az illető zenei ízlése rock/metal?


Nekem megvan szinte minden napszaknak a zenei világa, minden hangulatnak, érzésnek.

Ez a klasszikus zenéktől kezdve az ipari zenékig mindent magában foglal.

2020. ápr. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Hidegen hagy. En szivesen hallgatok rock / metalt is meg cigany mulatost, ha epp olyan kedvem van. A parom szinten ugyanez. Szerintem korlatoltsagra vall, ha valakinek csak es kizarolag egy db zenei iranyzat jon be, es minden mast szarnak / cikinek / stbnek gondol. Ez ilyen altalanos iskolas viselkedes kb.

(Nem azt mondom, hogy minden egyes letezo mufaj tetszik, de majdnem minden mufajban megtalalom azokat a szamokat, amik megerintenek valamilyen szinten.)

2020. ápr. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
46%
Mert neked a metal az "zene"?!
2020. ápr. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Én mindenevő vagyok zeneileg, bár főleg a rock/metál vonal erős nálam, de nem zárkózok el más elöl sem többnyire. Mégis, az elektronikus zenét a legritkább esetben hallgatom meg, a legtöbbször irritál. Ettől függetlenül sosem lenne pofám megmondani valakinek, hogy [neked ilyen zenét kéne hallgatnod, mert amúgy gyökér vagy].

Ezzel saját magadat minősíted. Ha nem tudod elfogadni a párod eltérő ízlését, nem sok keresnivalótok van egymás mellett. Illetve hány éves vagy, 13? Körülbelül ez az a színvonal. Elég szánalmas, mikor valaki meg akarja mondani a másiknak, milyen zenéket hallgasson.

2020. ápr. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem, sőt, a barátnőimé sem!

Mindegyikünk teljesen mást szeret!


"Ki milyen zenét szeret, olyan az életstílusa és a lelkivilága" - hülyeség.

2020. ápr. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen zavar(na), mert egy idő után lenne benne olyan, ami nekem is megtetszene.
2020. ápr. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Ferjem mindenevo, nagyon valtozatos a zenei izlese a sved rocktol a klasszikusokon at a musicalekig, Tankcsapda,Piramis, de siman hallgat Zorant v Norah Jonest, Tina Turnert, Stinget is, az egyetlen dolog, ami neha zavar h napokig uazt az eloadot hallgatja rongyosra spotify-on es ha epp nem a kedvencem az illeto, egy ponton tul szolok h ebbol eleg ennyi most, olyankor valt. Talan ami eddig evekig idegesitett, h Husvetkor es Karacsonykor vegtelenitve megy a Jezus Krisztus superstar es ez egy olyan musical amit kevesbe szeretek, plane ha napokig megy (most is ez szol:)))) de iden annyira mar ez sem zavar. Mindenesetre nagyon orulok hogy a gyerekeink ilyen valtozatos zenei vilagon nevelkednek, nem csak rockot vagy csak jazzt hallgatunk.

Szerintem ha valakinel egyetlen stilus kattan be, nehezebb terelgetni, plane ha elektronikus zenet szereti,eselytelen h megkedvelje a rockot.

Megoldas h mindenki a sajatjat hallgatja fulessel.

2020. ápr. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
75%

Azt a durva! Nem is tudtam, hogy egyetemlegesen el lett döntve, hogy az a művelt ember aki rockot/metált hallgat. Ha már itt tartunk akkor nekem az átlag rockerről az jut eszembe, hogy igénytelen, vedeli a VBK-t, nyáron is atom feketében jár meg bakancsban és az a buli ha össze-vissza rúgdossák egymást a koncerten az első sorokban. Ez aztán a kultúra :) A kérdésre válaszolva: Az nem kapcsolat ahol megakarod változtatni a másikat. Te nem a barátodat szereted hanem egy idealizált képet amit szeretnél faragni belőle. Én azt tartom cikinek, hogy 40-50 éves emberek addig jutottak el ennyi idős korukra,hogy pusztán a zenei ízlése alapján megítéljenek valakit és cikinek gondolják azt aki nem olyan, mint ők. Nem kell azt hinni, hogy olyan marhára különlegesek és kívülállóak vagytok meg baromira nagy egyéniségek.

,,Hogyan lehetnék egyéniség?"

,,Hallgasd azt a zenét amit mi és öltözz úgy ahogy mi."

Nem tudom hány éves vagy, de ha 20-nál több akkor ideje lenne felnőnöd ilyen szempontból.

2020. ápr. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!