Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, h egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, h egy férfi nem kívánja a szexet?

Figyelt kérdés

9 éve vagyunk együtt a párommal, 5 éve vagyunk házasok, van egy 4,5 éves kislányunk....a szexuális életünk pedig csapnivaló! mikor teherbe estem akkor kezdett el romlani a dolog, mert féltett engem meg a babát, utána megviselte a szülés látványa,azért nem akarta!

Voltak évek, mikor 1szer voltunk együtt évente! gondolhatjátok mennyire "jó" volt,....mind a 3perc.....

Mostmár javult a helyzet kicsit, de nekem nem elég havonta egyszer!!!! beszélni pedig nem lehet vele szexről...ezt még el is fogadom, ilyen és kész!

néha már úgy érzem, nincs is kedvem már törni magam, h jobb legyen! az a gáz, h amúgy meg tök jól megvagyunk!

azt ne irjátok h megcsal, mert 1000% h nem!!!!


ha valaki hasonló cipőben jár/járt, v van véleménye, ötlete, kérem irjon!!!


2010. júl. 26. 16:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
nekem 2,5 éve tart a mostani kapcsolatom, eleinte kb 10x szexeltünk naponta, most pedig csoda ha két hét alatt 1x van rá alkalom. már kezdeményezni sincs kedvem, unom az elutasítást..
2010. aug. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!