Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, h egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, h egy férfi nem kívánja a szexet?

Figyelt kérdés

9 éve vagyunk együtt a párommal, 5 éve vagyunk házasok, van egy 4,5 éves kislányunk....a szexuális életünk pedig csapnivaló! mikor teherbe estem akkor kezdett el romlani a dolog, mert féltett engem meg a babát, utána megviselte a szülés látványa,azért nem akarta!

Voltak évek, mikor 1szer voltunk együtt évente! gondolhatjátok mennyire "jó" volt,....mind a 3perc.....

Mostmár javult a helyzet kicsit, de nekem nem elég havonta egyszer!!!! beszélni pedig nem lehet vele szexről...ezt még el is fogadom, ilyen és kész!

néha már úgy érzem, nincs is kedvem már törni magam, h jobb legyen! az a gáz, h amúgy meg tök jól megvagyunk!

azt ne irjátok h megcsal, mert 1000% h nem!!!!


ha valaki hasonló cipőben jár/járt, v van véleménye, ötlete, kérem irjon!!!


2010. júl. 26. 16:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nem heverte ki a szülés látványát,sok férfiban kelt undort,veszi el a vágyát.

Próbálj meg új dolgokat belevinni a szexuális életetekbe.Igenis jelezd neki hogy vágysz rá,ez tönkreteheti az amúgy jó kapcsolatotokat.

Keltsd életre benne a vonzalmat.Sok izgi dolog van,nem hiszem el hogy semmire nem gerjed.

2010. júl. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mi 14 éve vagyunk együtt. Kb.: 2-3 havonta szexelünk. Van amikor én nem akarom, máskor meg ő nem akarja.

Menjetek el kettesben nyaralni egy hétre.

2010. júl. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy problémái vannak és nem mer neked erről beszélni. Nálunk is igy kezdődött, de nem hagytam annyiban és beszélt róla. Azóta jobban odafigyelek rá,
2010. júl. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

És jól le lettem cseszve a múltkor: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..

Most is azt kérdezem, hogy miért engeditek be?Én ezek után nem is csodálkoznék!Most még nem csal meg , de megfog.Miért? Mert az amit látott megölte a vágyát irántad.

2010. júl. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is pont ezt akartam kérdezni. Az apának egészen egyszerűen semmi helye nincs a szülőszobában. :S Soha nem fog már rád úgy tekinteni. De azért próbálkozz! Öltözz csinosabban, sportolgass, új parfüm, fodrász, manikűr. Érezd magad jól a bőrödben és legyél kacér! Hátha...
2010. júl. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az én barátom hetente alig akar szeretkezni... fél éve vagyunk együtt...
2010. júl. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Én 25 éves srác vagyok, most lett vége egy 3 éves kapcsolatomnak. az utolsó fél évben én sem kívántam, nemtudom,h miért nem. Pedig nem volt rossz vele.
2010. aug. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem értem meg, hogy minek kellett bent lennie a párodnak szüléskor? Nem gondoltad, hogy a látványtól megundorodik tőled? Most meg nyávogsz, hogy nem jó a kapcsolat meg a szex köztetek. Hát ne csodálkozz rajta mert nem az ő hibája hanem a tied. Ezért kéne előre gondolkodni, nem utána siránkozni.
2010. aug. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet előre kitalálni, miért írod ezt?? Minden férfira másképp hat, valaki annál jobban tiszteli azt a nőt, vagy megundorodik. Két lehetőség van! Ez nem siránkozás kérdése!


A párommal 2,5 éve vagyunk együtt, ő 25 én 18. Kb. másfél éve nem kíván... Ő azt mondja kíván, de látom rajta hogy nem... És kb 2 hetente egyszer vagyunk együtt, akkor is azért, mert szólok.. De értelme nincs, mert kb 3 perc. Amikor sűrűbben voltunk együtt akkor is 3perc... 1 évig normálisan működött. Nem tudom mi lett vele.. És nem kellett hozzá szülés!!!!!!!

2010. aug. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok, és megértem a férjedet. Végig kellett néznie, ahogy egy templomtornyot nyomsz ki ott, amit neki kényeztetnie kéne, és ami az élvezetek forrása volt eddig. Ez még persze megspékelve egy kis vérrel, esetleg bekakilással, no meg a vajúdó nő látványával. Ez nem a te hibád, a szülés ilyen, de a férjedet nem lett volna szabad beengedni.
2010. aug. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!