Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért őrízgeti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért őrízgeti egy fickó 30évig a szerelmes leveleket és a fényképet amit egy lánytól kapott?

Figyelt kérdés

#relikvia #szerelmes levelek
2020. márc. 24. 15:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert emlék. Nekem is megvannak valahol egy dobozban azok a szerelmes cetlik, amiket még ötödikben kaptam az osztálytársamtól, miért dobnám ki, ha elfér?
2020. márc. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert jó emlék.

Én sem dobnám ki soha. Van pl. bögrém extől, közös fotók is. Attól, hogy elvált a sorsunk, a múltat nem fogom letagadni.

2020. márc. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem ezek nincsenek meg, azaz életem folyamán egyet kaptam... 6.-7. osztályba járhattam, egy másik osztályba járó lány a rajztanáron keresztül küldte nekem el a levelet. Elolvastam, de megszólítani nem mertem, a levelet beraktam a táskába, aztán nyáron a táskám mosásba került, és anyám kezébe akadt a levél. Elolvasta, aztán mondta "ez hülye" és széttépte a levelet aztán kidobta. XD Ennek már 12-13 éve.
2020. márc. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert emlék.
2020. márc. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam, hogy ez inkább a lányokra jellemző.
2020. márc. 24. 16:36
 6/10 anonim ***** válasza:
Lassan az én exbarátom is 30 lesz, még tiniként jártunk. Valamikor tavaly mondta hogy még mindig megvan minden levelem. Az élettársamnak is megvan minden szirszar amit adtam neki. Ilyenek a pasik, az jó emlék jó emlék :)
2020. márc. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És arról mi a vélemenyetek, ha a levélőrző kutatja 30even át, hogy mi lett a levélíróval..közben elválik 10 hónap után...és az élettársát pedig nem veszi feleségül amikor az terhes lesz...?
2020. márc. 24. 17:03
 8/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy ez a három dolog baromira nem függ össze és az egész kérdés értelmetlen. Ha valamit kérdezni akarsz, akkor írd meg a konkrét helyzetet, mert ezek így csak egymás után hányt szavak.
2020. márc. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
" kutatja 30even át, hogy mi lett a levélíróval" Nem valami hatékony a tevékenysége, csak kitarto. (Vagy nagy, de béna a szövege!!!)
2020. márc. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hat ez marhajó komment🤣Köszi! Teletalálat!
2020. márc. 25. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!