Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudassam vele msn-en...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudassam vele msn-en keresztül úgy hogy nem mondom ki konkrétan csak hogy érezze?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron jártam egy fiuval.Nagyon csajozós és tényleg szemét tud lenni a lányokkal de én 3 hetet kihúztam mellette gondok nélkül és így is én szakítottam vele, vagyis inkább közös megegyezés volt.A héten rámírt msn-en és nagyon kedves volt.Már megint belezúgtam :"( a baj csak az hogy egyrész van bnője másrészt nem hinném hogy érdeklem őt mint lány.3 évvel idősebb és lehet hogy csak egy aranyos kislányként tekint rám...hogy tudnám vele finoman tudatni hogy egy kicsit tetszi de kimondani így kontkrétan nem mondanám...:( a baj csak az hogy nem merem elhívni sehova mert nem hiszem hogy érdeklem .. hogy mondjam el neki msn-en keresztül?? *14 éves vagyok*
2010. júl. 25. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát...mondd neki, hogy kár, hogy van bnőd. :)

Ha érdekled, akkor erre valami olyasmit fog mondani, aminek a lényege az, hogy Téged az ne zavarjon, simán megcsalná...

Ha meg nem érdekled, akkor valami olyat mond, aminek az a lényege, hogy de ő szereti, stb...de ha az első is van, értelmét nemlátom, hogy összejöjjél vele, mert Téged is ugyanúgy megcsalhat fűvel-fával.

2010. júl. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
14 vagyok és amugy meg tanácsot kértem nem azt hogy kérdezz :) kérdezni én kérdeztem :)
2010. júl. 25. 22:23
 3/4 Timi: ) ***** válasza:

Hát szerintem hagyd,ez a leghelyesebb,mivel van barátnője,ne keveredj feleslegesen konfliktusba,mivel fűz téged azért,így nem lehet valami hűséges típus,sokkal normálisabb" pasit találsz magadnak,de ha mindenképpen ő kell,akkor célozgass rá,hogy jól éreztem magam veled és te?? gondoltál már arra,hogy lehetne e komolyabb köztünk? mi a véleményed erről??

és leírja... nem kell itt körbeírni annyira,és tudni fogod azonnal a válaszát,de én tartom magam az első gondolatomhoz,hogy hagyd ezt a srácot,téged is átfog b.szni...

23/L

2010. júl. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2010. júl. 28. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!