Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál, ha egy nő bevalla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha egy nő bevallaná neked, hogy már egy éve szerelmes beléd?

Figyelt kérdés
Eddig próbáltam leplezni és nem adni jelét, szóval szerintem nem sejti. De ha ezt csak úgy megírnám neki sms-ben, vagy elmondanám szóban, vajon milyen reakcióra számíthatnék? Egyáltalán jó dolog egy pasinak ennyire nyíltan kitárulkozni?
2010. júl. 25. 20:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak éreztesd vele, hogy te szereted. Hadd, hogy szeressen Ő is beléd. Had, hogy ismerjen ki. Így egyből főleg, hogy nem is ismer, hogy akarod, hogy Ő is szeressen és örüljön neki? Ha félénk lehet, hogy nem akar csalódást okozni és csak kötelességének érzi, hogy Ő is szeressen...ami persze nem visz semmi jóhoz.
2010. júl. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mindenkinek jó tudni, hogy valaki szereti. Más kérdés hogy kölcsönös lenne-e. Én pl örülnék neki. Amúgy egy tanács, élőben mondd el, szerintem az ilyet jobb élőben elmondani.
2010. júl. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy tetszik-e a csaj vagy sem. Azért mégsem mindegy, hogy kivel járok.
2010. júl. 26. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!