Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál, ha egy nő bevalla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha egy nő bevallaná neked, hogy már egy éve szerelmes beléd?

Figyelt kérdés
Eddig próbáltam leplezni és nem adni jelét, szóval szerintem nem sejti. De ha ezt csak úgy megírnám neki sms-ben, vagy elmondanám szóban, vajon milyen reakcióra számíthatnék? Egyáltalán jó dolog egy pasinak ennyire nyíltan kitárulkozni?
2010. júl. 25. 20:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nekem mondaná ezt egy nő én valószínűleg örömömben leszopnám magam:D(persze nem ott egyből:D hanem utána később hogy ne lássa)
2010. júl. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát ez pasifüggő. Van, aki azonnal a nyakadba esne, de van, akit megijesztenél ezzel.
2010. júl. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igazából TE tudod,mennyire vagytok jóban,mennyire tetszel Neki,mennyire tudna Téged elképzelni barátnőjeként,mennyire jár egy rugóra az agyatok.Mindenesetre szerintem inkább bánd meg azt,amit megpróbáltál,mint azt,amit gyáva voltál megtenni!
2010. júl. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Én is erre készülök!Csak én nem merem:(
2010. júl. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ő egy kicsit visszahúzódó pasi, valószínűleg nem kezdeményezne. Én meg már kezdek bekattanni.
2010. júl. 25. 20:38
 6/13 anonim ***** válasza:

az a kérdés, hogy ő milyen jelzéseket adott eddig neked? jól elvagytok, sokat beszélgettek, hogy érzed, mire számíthatnál nála?

az egómnak jót tenne egy ilyen sms, de nem tudnám mire vélni. ezt most így hogy? miért pont most? szerintem ezek jutnának először eszembe :)

próbálj meg beszélgetni vele párkapcsolati témákról, akkor talán többet is megtudhatsz róla.

2010. júl. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Mivel én sem adtam neki jelzéseket, ő sem adott még nekem. Eddig még mosolyogni sem nagyon mertem rá, nehogy észre vegye, hogy többet jelent nekem. Félénk, én általában mással nem vagyok az, de ha róla van szó, akkor nagyon félénk vagyok én is, egy értelmes mondatot nem sikerül kinyögnöm, remegek, ha a közelemben van stb. Viszont az utóbbi pár napban már legalább mertem mosolyogni rá, ő meg vissza, de valószínűleg ez még semmit sem jelent. Szóval nem tudom, hogy viszonyul hozzám.
2010. júl. 25. 20:47
 8/13 anonim ***** válasza:

mond el hogy szerted

de nem kéne mindenképp hozz tenned h már 1 éve

2010. júl. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

akkor ne mondd azt neki 1 ből h szereted

hanem kezd előbb adia kis jeleket

vagy hivd el vhova

ne egyből azzal kezd hhé szeretlek már 1 éve

2010. júl. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hát ha egy jó nő vallaná be akkor szóhoz se jutnék úgy örülnék:D

De szerintem nekem soha nem fog senki szerelmet vallani úgyhogy kár is ezen gondolkoznom.

2010. júl. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!