Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megint rámmozdulna?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megint rámmozdulna?

Figyelt kérdés
Péntek este baratokkal elmentunk bulizni. Az egyik srác mondta a barátnőmnek hogy talán ma este fog valami történni közöttünk (a srác és köztem) a barátnőm kirohogte és mondta h hat vele biztos hogy nem, mert nem jössz be neki, a srác meg mondta h dehogynem. Én amúgy mindezt utólag tudtam meg. A lényeg h a buliban kb le se szart engem, mmint egymásmellett táncoltunk és osszeertunk de ennyi:D aztán másnap egész nap azzal viccelődött hogy menjek fel hozzá, meg aludjunk együtt. Én amúgy csak röhögtem rajta, és mondtam hogy soha, de az egész csak ilyen viccelődés volt. Most lesz egy házibuli ahol ő is ott lesz, szerintetek rammozdulna?

2020. márc. 11. 21:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném.
2020. márc. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán ha eleget iszik de ugyis visszautasitást fog kapni nem? Annyira nem vagy bátor h az a soha megváltozzon, mert jobban érdekel mit gondolnak majd mások mint h megéld a vágyad a sráccal, ami ugye egyértelmű a kérdésed alapján.
2020. márc. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
2-eshez hasonlóan látom; itt ink az a kérdés, h belemész-e a játékba, vagy ugyanazt kapja a srác, mint eddig...
2020. márc. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Átgondoltam és belemennek :D de ha nem kezdeményez én se fogok
2020. márc. 11. 23:11
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Semmiképp ne add semmilyen jelét annak h szeretnél tőle vmit, úgy hátha lesz, sőt miután a legkevésbé sem kedvesen utasitottad vissza, közel 100% a valószinüsége h van vágya házhoz menni pofonért...ugye? A helyében a szemed láttára dugnék rommá vmi tuti r.ibancot a falhoz bszva. Gyerek vagy még de nagyon.
2020. márc. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Dedó.

Miért mennél bele, ha amúgy nem jön be?

Ha annyira akarná tőled valamit ezt miért úgy fejezi ki, hogy egész este le se ezt.

Megüzeni a barátnőddel, hogy megdugja, ennyi a kapcsolat?

Sok sikert, bár nem tudom, mihez.

2020. márc. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem úgy fest, hogy teperne érted...
2020. márc. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
Persze, hogy be fog menni. Hajt rád.
2020. ápr. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na, mi lett a második buliban? Ezt legalább megírhattad volna, mielőtt felteszed újra a kérdést. Ennek tudatában adtunk volna további tanácsokat.
2020. ápr. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hat az a buli már elmaradt :D koronavirus miatt hazajottem lol...
2020. ápr. 13. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!