Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ebben az esetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben az esetben? Keressem fel megint?

Figyelt kérdés

1 éve màr hogy tetszik egy fiú akit a volt munkahelyemen ismertem meg. Ameddig ott dolgoztam mindig szemeztünk egymással de több nem történt. (Azóta én már máshol dolgozom.)Most 1 év után mégis vettem a bátorságot és bejelöltem ismerősnek. Vissza jelölt és írt is..nagyon örültem hogy végül csak össze jött. 2 napig irkáltunk, szó volt arról is hogy találkozunk majd, de többször említette, hogy mennyek át hozzá vagy ő had jöjjön ide hozzám. Végül az utolsó ilyen mondatnál, arra hogy gyere át, az volt a válaszom hogy nincs más csaj aki fel tud menni hozzád? Ezen össze vesztünk azt mondta nem ír többet le is törölt. Úgy érzem elszúrtam nem tudom mit csináljak hiszen annyira vártam hogy végre beszeljünk és ez lett a vége. Nem tudom mit csináljak.

32/F

21/L


2019. nov. 24. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Küldj hozzá másik csajt!


Szívesen!

2019. nov. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%

Igen, és kérj bocsánatot, amiért ok nélkül megvádoltad.

Vagy kérj bocsánatot, és mondd el neki, hogy viccnek szántad.

Amelyik az igazság, választhatsz.

2019. nov. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Már nincs sok merszem ezek után rá írni de megpróbálom.
2019. nov. 24. 21:26
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Ne kérj bocsánatot. Ha nem csak szexelni akarsz vele ne irj neki. Szerinted miért akarja hogy valamelyikőtöknél találkozzatok?
2019. nov. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%

Egyértelműen csak megudni akart :D igazából még te jártál jól, pláne ha többet akartál tőle. Most legalább egy hisztis gyerekkel kevesebb van az életedben.


30n

2019. nov. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!
2019. nov. 25. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!