Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék felejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék felejteni?

Figyelt kérdés

Két éve volt egy futó kalandom egy sráccal, de azóta semmi sem törtét köztük. Én bele szerettem, viszont ő nem jelentkezett többet.

Minden kis kapaszkodót elvesztettem.

Senki nem tudta, de én valahogy "megéreztem", hogy együtt van egy lánnyal, és most mit ad isten egy gyűrű is bele került a képbe.

Muszáj elfelejtenem, mert addig nem tudok tovább lépni. De bármit csinálok ő jut az eszembe, minden nap látom és találkozok vele.

Szerintetek mit tehetnék???


2010. júl. 25. 00:36
 1/9 anonim ***** válasza:
lődd le
2010. júl. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pasizz!
2010. júl. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Menj el valahova ismerkedni biztos vannak haverjaid velük menj el amúgy hány éves vagy?
2010. júl. 25. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy először magadban zárd le a múltat, és utána kezdj el másokkal ismerkedni. Nekem az a tapasztalatom, hogy ezt a kettőt együtt kell megtenni - amíg magadban nem lépsz tovább, nem fogsz tudni mással lenni, viszont ha találsz valaki mást, sokkal könnyebb végleg tovább lépni.
2010. júl. 25. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Legegyszerübben úgy tudnád elfelejteni ha megismerkednél velem!Hátha még testi kapcsolat is lenne köztünk akkor meg biztos hogy az életbe eszedbe sem jutna többé az a pasi!

Uhhh de akkor meg engem nemtudnál elfelejteni soha....mondjuk utánam akárhány is lenne nem felejtenél el...akkor az meg mégrosszabb lenne :)Viccet félretéve!Ismerkedj és tényleg találj egy komoly kapcsolatot,egy igazi szerelmet!A Szerelem mindenre gyógyír!

34/F

2010. júl. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A kor az relatív, lehetnék akár egy 40 éves testben de a lelkemet mégis egy 18 éveséhez lehetne mérni és akár fordítva. Legyen annyi elég, hogy nem elég fiatal ahhoz, hogy csak azért "pasizzak" hogy őt eltudjam felejteni. Nem elég fiatal ahhoz, hogy mást ugyan úgy szexinek, okosnak, érettnek, szépnek és gondoskodónak lássak és nem elég fiatal ahhoz hogy míg nem felejtenm el őt másra rá tudjak nézni.

:(

Igen a szerelem mindenre gyógyír, de a legmélyebb szakadékba is bele tud lökni.

2010. júl. 25. 17:07
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is pont így voltam. Másfél éve egy futókaland egy lánnyal és még mai napig is csak rágondolok. Egyszerűen nem megy az ismerkedés más lányokkal. Elfelejteni nem tudom, nem tudok okot (azonkívül, hogy nem szeret) a felejtésre. Olyan megértő volt, olyan kedves...
2010. júl. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

De te csak azért nem tudsz felejteni, mert nem akarsz.

Én viszont akarok, nagyon is, de egyszerűen nem tudom hogyan is tehetném! Más férfivel nem tudom, mivel attól még hogy elakarom felejteni az nincs elfelejtve. :'( Mit tegyek??

Amikor valaki elkezd "udvarolni" akkor rögtön csak a hibákat látom és nem enged valami.. Pedig 1x már próbáltam, de szörnyű volt! Szegény fiút utáltam meg, pedig ő semmiről sem tehetett.

2010. júl. 25. 23:29
 9/9 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszodból nekem az jön le, hogy csak nem a megfelelő pasival hozott össze mostanában a sors. Saját példám, hogy tavaly nyáron én is hezitáltam, hogy összejöjjek-e a volt barátommal (aki előtte már 2szer dobott) vagy az engem körüludvaroló srácok egyikével jöjjek-e össze. Én is úgy voltam, hogy noha nem volt bennük semmi "hiba", egyszerűen nem éreztem azt a lángolást ami kell, így volt 1-2 szerencsétlen véget ért randim, majd visszamentem a volt barátomhoz, ami totálkáros egy próbálkozás volt, és összvissz 2 napig tartott. Megint elkezdtem hozzászoktatni magam a gondolathoz, hogy akkor az egyik srác mellett már igencsak döntenem kéne, és akkor megismerkedtem a mostani barátommal, és egycsapásra éreztem, azt amit addig kerestem, hogy igen, ő kell és senki más. Igaz ugyan, hogy addigra sikerült 100%-osan meggyűlölni a volt barátomat, de szerintem nálad is inkább arról lehet szó, hogy nem találtad még meg azt az embert, aki be tudja pótolni az ő helyét, és addig inkább az ő irátni vágyba kapaszkodsz.
2010. júl. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!