Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segitség! Minek vegyem töle?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitség! Minek vegyem töle? Félre értetem volna? (böv. Lenn)

Figyelt kérdés

Elhivot strandra egy fiú és nagyon kedves volt talákoztam egy barátnőmel és ő is ott volt velünk (+ 2 haverunk)

Nem nagyon tudok úszni és a barátnőm segitet a fiú ez idö alatt folyton nézett oda jött és lehuzott a viz alá nagyon jól el voltunk , a 3.dik huzzásnál félre nyeltem és rosszul lettem mire a nyakába vett h. meg ne fuladjak és haza felé is végig beszéltük az utat és folyton mosolygot mirre más nap meg tudtam h. a barátnőmel akar járni ...akor most miért csinálta ezt ?és miért a haverja kérdezte meg tölem helyete h. a barátnőmnek van-e pasaija ?


2010. júl. 24. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet féltékennyé akarta tenni a bnőd, vagy össze akart haverkodni veled, h jóba legyen a kiszemelt lány bnőjével...és biztos h annak a srácnak teteszett és nem a haverjának?
2010. júl. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A barátnődet a strandon ismerte meg, vagy még korábban? Mert ha csak a strandon, akkor lehet, hogy ott tetszett meg neki és meggondolta magát, hogy inkább őt akarja. Veled meg udvarias maradt, hogy ne legyen belőle nagyon nagy sértődés.
2010. júl. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy te tetszel neki,csak kíváncsi a reakcióra hogy Te hogyan reagálsz erre...Ezer dolog lehet,a pasikat nem lehet megérteni...
2010. júl. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
11:53 igaz a pasikat ki érti xD
2010. júl. 25. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!