Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zaklat a családom azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zaklat a családom azzal állandóan hogy csajozzak, amikor jelenleg örülök hogy nincsenek lány gondjaim? 17F

Figyelt kérdés
A tegnapi nap az elképesztő volt. :P Lementünk Velencére egy napra és EGÉSZ nap azt kellett hallgatnom hogy csajozzak, mi van a lányokkal, mikor mutatod be nekünk egy csajod, meséltek korábbi csajozási emlékeikről stb... :P Nagyon kínos és GYÜLÖLÖM ha ezzel jönnek mindig. :P Már elnézést, de ez az ÉN életem, nem az övék! Tudom, hogy csak jót akarnak, de ezzel csak bosszantanak. :P Meg nemrég, amikor a nagyszüleimnél voltam, ott is, állandóan erről kérdezgettek, hogy mi van a lányokkal, mikor akarok majd megházasodni, akarok-e majd gyereket stb... Én meg dühömben (mert már a sokadik kérésemre hogy váltsunk témát még mindig itt voltnuk leragadva) azt mondtan, hogy egyáltalán nem biztos hogy meg akarok házasodni és nagyon korai még erről beszélni, erre megsértődött. :P :( Olyan szinten zaklattak már ezzel, hogy hónapokkal ezelött (kb 8) behazudtam mindenkinek egy lányt, csak hogy végre békén hagyjanak. :( Egyedül anyának mondtam meg az igazságot, elmagyaráztam neki hogy nekem borzalmas ezeket hallgagnom mindenkitől, mert növelik a megfelelési kényszerem, csak még nagyobb nyomást adnak a vállaimra. :P A szerelmet NEM LEHET ERÖLTETNI! Majd eljő, amikor eljön! Szoktam próbálkozni, már nagyon sok lányt szólítottam már le, de sajnos mind kudarc volt. :P Nem értem, miért nem lehetne ezt a témát lazábban felfogni. :P És azért nem akarok a lányokról beszélni velük, mert 70%-ban csak rossz élményekről tudnék beszámolni, nem hinném hogy tetszennének neki, de ha ennyire ragaszkodnak ahhoz hogy meséljek, lehet hogy elmondok nekik minden rossz élményt és a füllentésem is. :P Megbántam hogy füllentettem nekik, de egyszerűen NEM volt más választásom, mert csak így kaptam fél évre egy kis szünetet, persze kezdenek megint ezzel bosszantani. -_-
2010. júl. 24. 07:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt 3 komolyabb barátnőm is de mindegyikben csalodtam, ugyhogy jelenleg én is annak örülök h nincsenek nő gondjaim, jo igy egyedül :) F25
2010. júl. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Kocka-e vagy?
2010. júl. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem is zaklattak az ismerösök ha jöttek látogatóba,hogy mi van már.Én 34-vagyok de már nem is foglalkozok a kérdéssel akiket ismertem azokat csak a pénz érdekelte meg hogy tartsam el őket ennyi,normális valamire való nővel nem találkoztam még,az eddigieket pénzeltem cserébe meg szexelhettél,ennyit a mai nőkröl.Ohoz mennek aki jobban segiti őket.
2010. júl. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nincsenek lány haverjaid? közülük megkérhetnél valakit hogy játsza el hogy a barátnőd,és akkor békénhagynának. ha eddig nem fogták fel,nem is fogják azt,hogy nem akarsz még barátnőt. amugymeg ha több helyre eljársz,hamarabb rádtalál a szerelem,attól függetlenül hogy nem lehet erőltetni :)
2010. júl. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ez nem lehet valami kellemes. Bár nekem volt már egy barátom, de velem (L/22) is állandóan ezt csinálják. Rokonság, szüleim barátai... Siralmas az egész. Mintha bármi közük lenne hozzá. Ha egyszer épp benne vagytok egy ilyenben, és hiába kéred, hogy hagyjanak ezzel, akkor kérdezd meg ezek valamelyikét: "Mit gondolsz, csak az lehet értékes ember, akinek barátnője van?" "Szerinted attól, hogy nekem nincsen, szar ember vagyok??" - Az utolsó picit drasztikus, de így az illető jobban észre fogja venni magát.
2010. júl. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mlf jó, hogy nálunk nincsen sok családi összejövetel! Csak nagyon ritkán, de tőlm is kérdezgetik ezeket....dehát én sem tudnék sok jót mondani:S na de mind1....tőlem inkább azt szokták kérdezgeti hogy "mit fogsz kezdeni érettségi után?"...Ami egyszer nem gond, de ha már egy ember 10000000000 szorra kérdezi meg az már elég idegesítő....velem már szinte csak rről tudnak beszélni:S
2010. júl. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
93%
Ahogy az utolsó is mondta: a MILF a jó!
2010. júl. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!