Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyit ajánlatos költeni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit ajánlatos költeni egy barátnőre?

Figyelt kérdés
2020. febr. 19. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Havi vagy heti díjban?
2020. febr. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%
Semennyit. Nem ez a lényeg. Úgy is csak elúszik a pénzed.
2020. febr. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de én ezt nem tartanám számon. Bármit megvennék neki amit megtudok. ha boldoggá tehetem vele.
2020. febr. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Csajtól függ. A minőségi sok pénzbe kerül.
2020. febr. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam nézni nagyon. Igyekszünk felezni a ktsg-eket. De kapott már tőlem ezt-azt. Ha olyan fizum lesz, h megtehetem, akk nem az árat fogom nézni, de egyelőre ez még nincs.
2020. febr. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
59%

Ami megmarad a fizuból félretett, azt felezd el, egyik fele magadra megy, másik a csajra.

Egy Excel táblában írd össze hány hónapig szeretnél vele lenni, és egy állandóval csökkentsd a barátnőre eső havi költségeket, első hónap 100% mivel meg kell fogni a lógyéval. A végére meg lecsökken 1%-ra. Grafikont is csinálhatsz belőle. Esetleg rakhatsz a képletbe egy változót ami egy érték-intervallumon belül tartja a csökkenő kiadást, attól függően hogyan szopik. XD Jesus

2020. febr. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!