Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti miről szerettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti miről szerettek beszélgetni egy lánnyal?

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 18:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Asztrofizikáról.
2010. júl. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
"tényleg 95D?"
2010. júl. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
"tényleg szőke vagy öv alatt is?"
2010. júl. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát, én lány vagyok, és szeretnék asztrofizikáról beszélgetni egy fiúval, de csak a 2. és a 3. jut... :(
2010. júl. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

hát, ez jó kérdés


olyan témát kell találni, ami mind2-töket érdekli, szal (mivel fiú vagyok, csak ilyeneket tudok) ne a padlóragasztásról meg a számítógépekről, mert a csajokat az nem érdekli, ha megpróbálok számítógépről beszélgetni, rájövök, h hülyeség, mert azt mondja h nem tudom, meg nem tudom és (a változatosság kedvéért) nem tudom


de pl. egy számítógépboltossal tök jól el lehet beszélgetni a legújabb processzorokról meg a videokártyákról


meg kell találni a közös érdeklődési kört, tudom, nehéz, de ha kell neked, akkor muszáj lesz

2010. júl. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
A verejtékmirigyek igazságtalan mellőzéséről a kortárs költészetben.
2010. júl. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Na, ez engem is nagyon érdekelne! Remélem fog még jönni értelmes(!!) válasz :-)
2010. júl. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Általában a rotációs kapa működési elvéről és hatékonyságának fokozásáról.
2010. júl. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát attól függ miben vagy tályélozott.Legutobb sokat beszéltem egy csajjal a filmekről , kutyákról , különböző emberekről(cigányok , emosok stb) , zene.Ezek sztem olyan témakörök , amibe bele tud szólni mind2 fél.De am meg ha tapasztalatokat , történeteket meséltek egymásnak , abból is kialakulhat egy jó beszélgetés.
2010. júl. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Személyfüggő, ha tudod h a srác mivel foglalkozik, mi a hobbija, akkor arról is beszélhetsz. Viszont nem mindenki szeret napi 8 óra után a melójáról beszélgetni.

Vagy egyszerűen megkérdezed h miről szeret beszélgetni...

Egyébként a pasikat biztos érdeklik a nők úgy általában, ebből megtudhatod hogyan viszonyul hozzájuk. Persze mindenki azt hazudik amit akar.

2010. júl. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!