Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kellene tennem ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Már tényleg nem tudom, hogy én vagyok-e a hülye! Tavaly májusban új munkahelyre kerültem! Imádok ott dolgozni, nagyon sok barátot szereztem! Viszont van egy lány aki az elején nem mutatta, de halálosan szerelmes belém! Szóval most ott tartunk, hogy állandóan haza akar kísérni meló után, van hogy ott marad munka után, hogy engem nézzen! Én mikor megtudtam mit érez akkor meg is mondtam neki, hogy csak barátok lehetünk, mert kedves, jófej meg minden, de hiányzik valami ami minden párkapcsolathoz elengedhetetlen szerintem! Nincs bennem ilyen erős érzelem, nem érzek szerelmet! Nem vonzódom hozzá! Viszont sokan a környezetemben megszólnak azért mert nem akarok tőle semmit! Most akkor nem értem.....összekéne jönnöm vele úgy, hogy nem érzek iránta semmit, utána meg egy adandó alkalommal megcsalni! Mert tudom hogy ez lenne! Nem lenne jó se neki se nekem! Csak tényleg már olyan mély ponton vagyok, hogy képes lennék végezni magammal! Tényleg én vagyok a hülye és össze kellene jönnöm vele?
2020. jan. 30. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy hazakísér? Mint valami pincsi? Szánalom.


Hiba volt azt mondani, hogy legyünk csak barátok. Azt hiszi szegény, hogy majd meggondolod magad. Nincs mese, meg kell mondanod, hogy nem vagytok barátok, vagy akár mond azt is még, hogy van barátnőd, csak nem itt dolgozik.


De az, hogy képes lennél végezni magaddal egy ilyen helyzet miatt, az majdnem Darwin díjas ötlet.....

2020. jan. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Koptasd le!
2020. jan. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell minden mondat végére felkiáltójelet rakni?
2020. jan. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak nem értem, hogy tényleg én vagyok a hülye? Manapság ez a divat? Összejönni egy olyan emberrel akit nem szeretsz, és mindkét fél tönkremegy? Értem én, hogy nehéz megtalálni azt akivel teljesen összhangban vagyunk, de attól még nem kellene beérni egy olyan emberrel akit nem szeretünk! Vagy csak nekem van ilyen komplikált gondolkodásmódom?
2020. jan. 30. 21:48
 5/7 A kérdező kommentje:

3.válaszoló

Bocsesz, valahogy benne van az ujjamban.😅Ha pontot rakok annak nincs sok jelentése(számomra). Csak mondok valamit. A felkiáltójellel pedig több mindent ki tudok fejezni, így néha reflex szerűen azt használom!🙂

2020. jan. 30. 21:53
 6/7 anonim ***** válasza:
78%

Ez igen.. Szerintem végezz magaddal!

Azért, hogy valaki szerelmes beléd aki különösebben nem kéne, hogy izgasson ezért tényleg ki kell magad nyírni.

Ennyi ésszel ez a legjobb ötlet. Ezek után nem csodom azt sem, hogy nem tudod mit csinálj ill. hogyan kezeld ezt a dolgot.

2020. jan. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi❤
2020. jan. 30. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!