Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki ha egy csajnak szőrösebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha egy csajnak szőrösebb a karja mint a pasijának?

Figyelt kérdés
A pasinak szőke, kevésbé látható a szőr a karján, a csajnak pedig sötét, hosszabb szálú.
2010. júl. 22. 16:48
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
ciki a csajnak szőrteleníteni kellene ajánlom a gyantát
2010. júl. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
azért szőrtelenítsen hogy öregasszony korába meg úgy nézzen ki mint egy gorilla?
2010. júl. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Ha a srác erre gerjed akkor nem
2010. júl. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ez a helyzet.. én csaj vagyok és az én karom szőrösebb mint a barátomnak. Kicsit ciki de engem nem érdekel, akinek nem tetszik ne nézzen rá.

16/l

2010. júl. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Tessék, egy 16 éves lánynak több esze van, mint az összes eddigi válaszolónak tisztelet annak a 2 kivételnek.
2010. júl. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

17:11


Igazad van...mivel engem nem zavar, és szerintem a barátomat se nagyon nem fogok törődni vele

köszi a választ

2010. júl. 22. 17:15
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Hogy szőrös a karod az természetes ,és nem kell akkora jelentőséget tulajdonítani ennek az egésznek ,gondolj csak bele abba akinek tiszta szőr a háta,vagy netán nő létére szőrösebb a lábszára.A gyantázás szerintem marhaság,olyan légy amilyen vagy ez így természetes ,az hogy a divat mit diktál az nem számít meg az se hogy egy réteg ráérő ember borotválgatja alul fölöl magát,mert hogy ciki meg gáz meg kellemetlen meg mit szól más
2010. júl. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
amíg a bajsza nem nagyobb addig nincs akkora gáz :D
2010. júl. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Nekem is elég sötét a szőr a kezemen, de vhogy nem tud érdekelni a dolog. Nem olyan rég olvastam egy olyan kérdést, hogy fiúknál mi a leg visszataszítóbb egy lányon és vki azt írta, hogy ha szőrös a keze. Hátt most nem azért de ha egy pasi szeret egy csajt akkor szeresse a hibáival együtt. De mivel ez nem hiba, hanem a természet rendje ezért kit érdekel, hogy szőrös a kezem?!

16/L

2010. júl. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Szerintem is szőrteleníts engem már kifejezetten zavar ha kezem nem sima és ahogy észrevettem egy pasinál is jobban bejön a sima kéz de ez is egyéntől függ meg ha nem feltünő nem is foglalkoznak vele..
2010. júl. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!