Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudom kuderíteni, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom kuderíteni, ha a férjem prostihoz jár?

Figyelt kérdés
2020. jan. 23. 17:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért jött az a gondolat hogy egyáltalán prostihoz jár?
2020. jan. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Megnézed a telefonjában az ismeretlen hívott számokat és rosszlanyok.hu-nt rákeresel telefonszám alapján vagy google-ba beírod
2020. jan. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Lehet kapni elég jó mikrofont/kamerát, vagy követed, telefonszám/üzenet bár elég érdekes lenne, ha nem törli ki! Lehet kapni gps nyomkövetőt, azzal látod, hogy merre jár, bár vannak kisebb méretűek, de azért egy nadrágzsebbe nem raknám be!
2020. jan. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Ne gondolj a legrosszabbra, lehet h szeretője van
2020. jan. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
19%
#4 vagy bérgyolkos. :)
2020. jan. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Kérdezd meg a férjedet. Ha nem hiszel neki, nem bízol benne, akkor meg kuka az egész. Nem, nem kell hagyni, hogy hülyére vegyenek. Ha elvesztette a bizalmadat a férjed, akkor jobb befejezni ezt a házasságot.
2020. jan. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
24%

Először is felálítunk egy műveleti központot!


Majd elkezdjük az ellenség megfigyelését, amint elegendő információt gyűjtöttünk, megfelelő logisztikai házteret biztosítunk és megtervezzükk az útvonalat!


Ezek után elkezdjük a mélységi felderítést! Amikor elértük az előre kijelölt megfigyelőállást, felvesszük a pozíciónkat! Amint meggyőződtünk arról, hogy az ellenség a helyszínen tartózkodik megközelítsük az objektumot eztkövetően egy határozott rajtaütést eszközölünk és likvidáljuk az ellenséget!

2020. jan. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Van egy olyan érzésem, ha már felmerült benned, annak lehet valóságalapja.
2020. jan. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Tettenérésen kívül szinte semmivel. A prostit a legkönnyebb eltitkolni, hiszen ismeretlen, a hívás nyomát el lehet tüntetni, semmi nem marad, amivel meg lehet fogni. Talán a pénzen, mert nem olcsó, és ha hiányzik a családi kasszából, az feltűnhet.
2020. jan. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Először is azért jutott eszembe, mert mostanában (elmúlt fél év) nem olyanok az együttléteink. Nincs úgy hozzám kedve. Pedig kezdeményező vagyok, igyekszem. Mellette ott vannak a gyerkőcök, háztartás stb. Szeretője tuti nincs, mert ideje nem lenne rá. Itthon dolgozik, így nem jár el minden nap. A telefont nem dugdossa, nincs össze ragadva vele, nem viszi mindenhova. Amikor bejön leteszi. Viszont volt 2-3 olyan alkalom amikor nem számolt be merre járt, pedig mindig mondja (nem vallatom, magától sorolja merre fog majd menni). Ezzel lehet hülye vagyok, de ezt a párhuzamot vontam. Az ágyban is lustább, már nem szentel annyi időt rám. Lehet csak fáradt. Nem tudom.... Persze rákérdeztem, de azt mondta nem nem. De hát bolond lenne bevallani.
2020. jan. 26. 03:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!