Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti, hogy oldanátok meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, hogy oldanátok meg?

Figyelt kérdés

Ha a szeretőd,azt mondaná neked,hogy el válna,ha én is megmondom a páromnak,h mi a helyzet.

Mert szeretné,ha együtt élnénk.

De míg én nem döntök,addig ő sem mondja el otthon,hogy mi van..

Azt szeretné, hogy egyszerre üljünk le a párrunkkal és egyszerre mondjuk el nekik.

Mármint egynap..ha értitek.

De én nem akarom még,mert ha elmondom,és ő meggondolja magát?

Hiába mondja,h nem fogja.de mégis kétséges! Vagy ez így működik,vagy bejön a szitu vagy nem?

(most vagyok elsőnek ilyen helyzetben)

Szeretnénk minnél hamarabb együtt lenni,nyilvánosan..de ki tudja mi lesz..!?


2020. jan. 15. 10:53
 1/2 anonim ***** válasza:

szóval van egy szeretőd és te vele akarsz lenni

akkor miért is akarsz csak azért a mostani pároddal maradni (akit gondolom már nem szeretsz) csak azért, hogy nehogy a végén egyedül maradj?

ez senkivel szemben sem tisztességes, de főleg vele nem

legyél őszinte és vállald fel, hogy mit akarsz


a másik oldalról meg a szeretőd megígérte, hogy ő bevallja, ha te is

na most ha ezt komolyan gondolod vele, akkor azért annyira meg kéne benne bíznod, hogy hiszel neki

vagy azt gondolod, hogy ő nem kötelezné el magát melletted, csak hülyít? mert akkor meg semmi értelme ám

2020. jan. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes lenne elgondolkoznod azon, hogy mennyire jó ötlet közös jövőt tervezni olyan férfival/nővel, akiben nem bízol annyira sem, hogy hinni tudnál abban, hogy ebben a kérdésben tartani fogja az adott szavát.
2020. jan. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!