Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem is tudom hogy milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem is tudom hogy milyen kategóriához tartozik ez a kérdés. a párommal szerelmeskedtünk a kádban, de a magömlés a vízbe került, lehetséges-e hogy én teherbe essek?

Figyelt kérdés
tehát belémkerülhetett e az ondó valahogy?mert nem teljes magömlés volt és utánna folytattuk és félek hogy a vízzel együtt belém kerünt az ondója is.tehát tehetbe eshetek-e?
2007. dec. 11. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A vízben lehet teherbe esni. Ha volt vegyszer a vízben-habfürdő-akkor már kisebb az esélye.

Részleges magömlés nincs, ha a férfinál elkezdődik a folyamat, akkor az végbe is megy. Ők nem úgy működnek ,mint a nők.

És ha utána folytattátok, akkor a fitymáján is lehetett még sperma.

TEhát mindneképp javaslom gyorsan a 72 órás tabit, vedd be és akkor nem lesz gond.

A víz ezért ne jó, mert óvszert nem lehet használni. Ha tartós kapcsolatban éltek, szedj fogamzásgátlót, azzal már lehet ilyeneket "játszani".

Menj orvoshoz tabiért!!

2007. dec. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek az elöttem szólóval! a vízel könnyen beléd kerülhet a sperma. Tabi kell, és akkor nem kell min görcsölnöd! Elég nagy kockázatot vállatatok.:S.
2007. dec. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
77%
hát ez nem így van!ahogy a sperma vízhez ér,már meg is hal,vagyis mozgás képtelen lesz,ezért nem is eshetsz teherbe!ez tudományos tény!
2008. febr. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

Nem hiszem hogy terhes vagy.Báris én meg a pasim is már sokszor szeretkeztünk vízben,ondós vízben feküdtem még jó ideig s nem lettem terhes.Pasim is azt mondta hogy azok a vízben nem élnek!

Ne aggódj,vagy vegyél 1 terhességi tesztet.Ennyi!

2008. febr. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
83%
Hát tudomásom szerint a sperma,még vízben is életképes 24 óráig
2008. máj. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
Nem, a szabad levegőn bírja 24 órát.
2008. máj. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszike hogy ennyien válaszoltatok!!

hála a jó égenek nem lettem terhes,és azóta ilyet nem játszunk!már használok pharmatex tabit,egyenlöre nincs gond,de azért vannak kérdéseim

2008. aug. 5. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!