Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért változtam így meg? =/

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért változtam így meg? =/

Figyelt kérdés

Hol is kezdjem...Szóval az érdekelne,hogy volt barátom és nagyon szerettem,de miután szakított,úgy éreztem,hogy összedőlt a világ stb,stb mit ált.szoktak érezni az emberek és azon voltam,hogy többé nem kell pasi!Csak az a baj,hogy ezzel mai napig így vagyok és gyereknek érzem magam, egy kapcsoltahoz:/Eddig mindig szerettem volna vkit,aki ha kell ott van mellettem,megölel és szereted,de vhogy ezt már annyira nem tudom elképzelni,mert gyereknek érzem magam és komolytalannak,de még is szeretném...igaz,hogy még csak 15 vagyok,de eddig amíg volt barátom, nem éreztem ezt és az előzőnél se,csak most, vagy is, miután szakított...mért érzem ezt?

A válaszokat előre is köszönöm:)


2010. júl. 19. 20:43
 1/9 Holdtündér ***** válasza:
Ez nem baj. Végre korodnak megfelelően viselkedsz.
2010. júl. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
XD
2010. júl. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert gyerek vagy. 15 évesen mit akarsz? Éldd a gyerekkorod, ráérsz még ilyeneken görcsölni. Élvezd a nyarat, az életet.
2010. júl. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jól érzed! Gyerek vagy!:D
2010. júl. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,csak azért is zavar,mert ismerőse,barátja vannak a szüleimnek és mikor velük vagyok,olyan rossz,mert olyan kis pisisnek és gyereknek érzem magam köztük és nem tudok velük beszélgetni:/

Mikor vmi "olyat" mondanak,akkor egyből megszólal vki, "kiskorú is van köztünk" és ez meg rosszul esik,mint ha nem érteném miről van szó...

2010. júl. 19. 20:51
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez egyszerű. Nem vagy nagy. Ez van. Örülünk hogy végre a korodhoz illően sikerül viselkednek.
2010. júl. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*d
2010. júl. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy nálatok milyen az etikett, de én kikérném magamnak, hogy "kiskorú vagyok"... És akkor? Azt gondolják, hogy ha ők nem mondják, akkor máshonnan nem lehet megtudni?:O Ezt sosem fogom megérteni, főleg úgy, hogy ők is voltak fiatalok...
2010. júl. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

hát jah:D

Nálunk az etikett elég "szabad":D

De azért is mindig benyögik ezt....

2010. júl. 19. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!