Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szívesebben beszélsz, haverkod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szívesebben beszélsz, haverkodsz, barátkozol olyan veled ellentétes neművel aki bejön neked?

Figyelt kérdés

Még akkor is ha nem akarsz tőle semmit.


Én azt vettem észre hogy szívesebben beszélek a jó csajokkal( bár a csúnya csajok meg úgy tudnak néha tapadni) még akkor i ha nem akarok velük összejönni vagy tudom hogy labdába se rúghatok náluk.

Nem vagyok felszínes de úgy vettem észre hogy az aki jobban néz ki annak (általában) több barátja, haverja van, mint egy olyannak akinek csúnya a feje.

19F

Kort és nemet írj


2010. júl. 19. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:

ezt már én is tapasztaltam, habár van barátom, szinte az összes srác haverom tett már rá utalást, h tetszem neki és szívesen járna velem... én csak azt mondom diszkrimináció! :D én úgyanúgy barátkozom olyan srácokkal is, akik nem jönnek be (mondjuk nekem igazán most csak a barátom jön be:) nekem nem számít, hogy néz ki egy haver, csak h jól el lehessen vele dumálni ;)

20L

2010. júl. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is elgondolkodtam már ezen, és igen nálam ez így van.. megismertem egy fiút, idővel nagyon jó barátok lettünk, és meg is tetszett, pedig először nem néztem rá úgy.. de rájöttem, hogy tudat alatt inkább azok társaságát keresem, akikhez vonzódom is. 19/L
2010. júl. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ha valaki a baratod, nem szamit, hogy nez ki. ha tobbet akarsz, akkor mar szamit.

am velem meg az a helyzet, h szinte csak lanyokkal baratkozom, veluk jobban kijovok, mint a fiukkal. ez a csajomat nagyon zavarja:D regrol vannak nagyon jo haverok, a gimis idoszakbol (keves mostani), de az utobbi 4 evben rajtuk kivul szinte csak lanyok tarsasagaban fordulok meg

2010. júl. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen ,mert szeretek flörtölni velük :)
2010. júl. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

én is így vagyok, sokkal izgalmasabb így az egész barátság, bármi megeshet. :) Illetve mindig van tartalék. :)


19/f

2010. júl. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tehát ha egy csaj beszél velem és kedves velem akkor nagy eséllyel bejövök neki?
2010. júl. 19. 21:19
 7/9 anonim ***** válasza:
Én ezt nem merném így kijelenteni...:)
2010. júl. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én se merem kijelenteni:)
2010. júl. 25. 20:51
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem barátságnál annyira mindegy, hogy hogy néz ki az illető, sőt, ellenkező nemből a barátaim közül egyikre se tudnám azt mondani, hogy nagyon jól néz ki, pedig tudom, hogy páran össze szeretnének közülük jönni velem (kapcsolatban vagyok). Volt viszont valaki, aki nekem nagyon bejött, és esélyem is volt rá, hogy barátkozzak vele, de nem ment az én részemről...
2010. júl. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!