Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felejtsem el? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felejtsem el? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel egy táborba voltunk egy hétig. Úgy érzem beleszerettem de nem tudom mit tegyek mert romániai és idősebb is nálam 5 évvel. De még augusztusban találkozunk és még jövőre is júliusban. Felejteni,hogyan tudnám ? Segítsetek mit tegyek?

Köszi előre is.


2010. júl. 18. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
bulizzááá
2010. júl. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ismerkedj másokkal is! Hidd el jót tesz.
2010. júl. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De még fiatal vagyok nem járok bulizni. És egy faluban lakom ahol ismerek mindenkit nem sok helyen tudok ismerkedni.
2010. júl. 18. 22:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Temetkezz bele a tanulásba.
2010. júl. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért, hány éves vagy? Ma már a 11 évesek is keményen járnak inni.
2010. júl. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 a piccie Barbíííííí válasza:
esetleg nem tudod a telo számát? vagy kérdezz meg valakit aki még abban a táborban volt veletek h tudja e a számát!!! vagy ha tudod a teljes nevét akkor keresd a közösségi oldalakon...amugy meg ismerkedj másokkal is hátha megtetszik neked 1 másik fiu!!!
2010. júl. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

kösd le magad keress új hobbikat vagy egy olyan dolgot amihez bele kell adni mindent nekem ez a sport,így kevesebbet gondolsz rá

bocs csak ennyit tudtam segíteni

2010. júl. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!