Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan gondolkodom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan gondolkodom erről?

Figyelt kérdés

A mai világban az érvényesül, aki szép és csinos, az ilyen ember szinte bármit elérhet, amit csak akar...; pasit, pénzt, hírnevet... (ami nem minden, tudom, de azért akinek ezek megvannak, sokkal könnyebb a dolga)

Van egy zene, ami szerintem elmond mindent, idézek belőle:


"Ha szépnek születtél, nem az eszed ami számít, te két kiló sminkkel is elérhetsz bármit. Bárkit elcsábít, minden döntést felgyorsít és ott lesz a címlapon a formás kis popsid, ha másnak születtél küzdj, amíg bele nem döglesz, hátha elég erőd lesz ahhoz, hogy alkoss, hogy ne keljen szenvedned..."

Én ezzel teljesen egyetértek.

Most hiába mondja nekem bárki is, hogy a szépség mulandó, és hiába lesz meg most neki akármi is, mire odakerül, már más lesz a fontos.

Én a mának élek...

Nehogy félreértsen valaki, nem vagyok a világ legrondább, legszerencsétlenebb csaja, átlagos lánynak tartom magam, jó családi háttér, rendes emberek a környezetemben, stb., persze vannak hibáim, de vannak sajnos nálam kevésbé szerencsés emberek is...


Elmesélem, hogy miért tettem fel a kérdést.


Ismerek egy lányt, most 18 éves, és másodéves egy nagyon jó egyetemen, középiskolában kitűnő volt végig, és most is a legjobbak között van. A szülei tanárok, tehát jó nevelésben részesült, tanul(t) mindig, sokat olvas, rengeteg dolog után érdeklődik, széles a látóköre, nem is ragoznám tovább, szerintem tudjátok, hogy mire gondolok...

Kevés barátja van nagyon (én nem ismerem személyesen, sajnos), nem barátkoznak vele, mert nem a legdivatosabb a ruhája, nem minden hétvégén bulizik, nem cigizik, nem iszik, szerintük ő csak egy stréber lány...

Nem beleavatkozás, de nagyon zavar, hogy így is, manapság olyan kevés az ilyen lány/fiú, aki küzd az álmaiért, sikeres akar lenni, és cserébe szinte semmit nem kap. A szülei hiába okosak, egy középiskolában tanítanak, és egy lepukkant helyen élnek, mert így tudják finanszíroni a lány tanulmányait.

Okos emberek, mégis szenvednek, pedig ők azok, akik nagyon sokat érdemelnének, és sajnálom, hogy nem tudnak maximálisan boldogok lenni (pedig akárhányszor látom őket, mindig mosolyognak, nevetnek, egyszóval SZERETETben élnek).


Másik lány ismerősöm; buta, szinte semmiről nem lehet vele értelmesen elbeszélgetni (kivéve a divatról, sminkről, és az egyéb "fontos" dolgokról), viszont gyönyörű és szexis, minden csaj megirigyelné. Ez kell a legtöbb pasinak, lássuk be! Majd most írjátok, hogy nektek nem ez kell, de igenis inkább őt választanátok...

Én személy szerint a kettő keveréke vagyok, egy tök átlagos, de ezt már írtam, így tudok véleményt alkotni erről.

Egyik tulajdonságom, hogy nagyon jó megfigyelő vagyok, sok embert kiismerek...


Ti mit gondoltok erről az egészről? Az én meglátásaim a rosszak?


20/L


2010. júl. 18. 17:00
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi, hogy hosszúra sikeredett, a hibáimért is elnézést, és főleg azért, hogy kicsit "fényeztem" magam, pedig nem szokásom. :-)
2010. júl. 18. 17:03
 2/4 anonim ***** válasza:
Az oké, hogy a fiatalok körében ez a menő, de attól még lehet hogy többet fog elérni az életben az aki megmarad normálisnak. Egyébként meg ésszel is sokat el lehet érni nőknek is, de tény, hogy a szépségükkel is. Ha valaki se nem szép, se nem okos, még mindig lehet belsőleg olyan hogy bejön valami konzervatív pasasnak. Persze, úgy nehéz, de azért olyan ronda lány nem igen van, akiből ne lehetne átlagosat csinálni a mai világban.
2010. júl. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Eléggé reálisan látod a dolgokat, mert valóban úgy van, hogy a szép embereknek sok minden alanyi jogon jár.

Ez nem sztereotípia a részemről sem, mivel tudok erre egy nagyon jó példát mondani. Kb. egy éve volt az egyik helyi lapban egy cikk arról, hogy aki nem néz ki jól, nehezebben kap munkát mint egy jól kinéző egyén. Akkor nem tulajdonítottam nagy jelentőséget ennek az írásnak, viszont az egyik csoporttársam épp idén végzett az egyetemen, megelőzve jó néhányunkat. Abszolút profi volt mindenből, a diplomája is színötös. De viszont van rajta nem kevés túlsúly. Kb. másfél hónapja próbálkozik a munkakereséssel, de mindenhonnan elküldik, és olyan embereket vesznek fel helyette, akik ugyan szebbek, de lényegesen kevesebbet tudnak. Azt mondta, hogyha valahova fényképes önéletrajzot kérnek, akkor már be sem adja a jelentkezését.

Én sem vagyok egy adonisz, szóval már előre félek, ha jövőre sikerül végeznem akkor vajon felvesznek-e valahova.

Szóval szerintem abszolút jók a meglátásaid, egy dolgot kivéve: rendben van, hogy mi pasik megnézzünk a szép csajokat az utcán, meg elképzeljük magunkat vele, de egy hosszabb távú kapcsolatban azért az ember szokott beszélgetni is, és én tutira felkötném magam, ha egy csaj csak a sminkjéről és a körömfestésről tudna csak beszélgetni. Személy szerint jobban szeretem az intelligensebb csajokat, de viszont ők nem állnak szóba velem mivel egyből leszűrik, hogy *ülye vagyok :D

2010. júl. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez van, egy ápoltabb köröm, a szebb arc sok mindenkinek imponál. Esetleg széles váll, jó termet a férfiaknál, csinosság a nőknél. Hát a munkánál, pedig: Mindekinek szimpatikusabbak a szebbek.
2010. aug. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!