Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jogosan gondolkodom így? Vagy...

Jogosan gondolkodom így? Vagy mi a ti véleményetek erről az egészrő?

Figyelt kérdés

Szóval...láttam pár olyan oldalt, mint pl a napiszar, simasuna, stb. Igaz nem vagyok magamra büszke ezért, de nem rendszeresen nézegetem, csak megnéztem, hogy mégis mit raknak oda fel.

Én fenn vagyok facebook-on és azon gondolkodtam, hogy mi van akkor ha egy agyatlan hülyegyerek vagy egy csaj csak úgy szórakozásból, vagy éppen bosszúból, vagy csak provokációból felrakna engem ilyen oldalakra. Félre ne értsetek. Nekem nincsenek fenn félmesztelen képeim, nem olyan lány vagyok, aki szereti mutogatni magát. Szolid vagyok, de nem is csúnya. Egyszerűen a normális csajok közé tartozom, már bocsánat.

Arra gondoltam, hogy levenném a képeimet ilyen közösségi oldalakról, vagy egyszerűen törölném magam mindenhonnan, hiszen nekem úgysem hiányozna. Nem akarom magam viszontlátni ilyen buta oldalakon, ahol excsajokat, meg ilyesmiket raknak fel. Szerintetek van ebben valami? Ti hogy vélekedtek erről? Adjatok tanácsot, vagy nyugtassatok meg, hogy ez butaság, amiket én gondolok.


2010. okt. 19. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Az tiszta sor, hogy te nem mutogatod magadat, de tedd fel a kérdést magadnak.

Ezzel kit minősítenek, hogy felrakosgatják az ilyen, meg olyan embereket, akár ok nélkül is, csak heccből? Magukat, vagy azokat, akiket közhírré tesznek? :)


egy megjegyzés azért..."az kiabál akinek a háza ég"...tehát ha neked nincsen mitől félned(nincsenek extrém fotók rólad), akkor ugyan miért teszed, miért félsz? :)


üdv

25/F

LastOne.Left

2010. okt. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezeknek az oldalaknak a nézettsége az extrém fotókból adódik. Ha normális képek vannak rólad közösségi oldalakon, hidd el nem fogsz felkerülni.

Gondold végig: Miért tennének fel? Egy hétköznapi fotó, nem szenzáció egy ilyen oldalon.

2010. okt. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megynugtató szavakat. Nekem aztán tényleg nincsenek fenn félmesztelen képeim, nem süllyedek le odáigm hogy ilyet tegyek magammal.

Csak tudjátok, ahogy néztem, nem csak pucér csajokat tesznek fel, hanem egy szolid kinézetű csaj arcképét is kiteszik azzal a címmel, hogy elhagyott az excsajom.

2010. okt. 19. 16:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!