Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Baj az, ha másképp gondolkodom...

Bia324 kérdése:

Baj az, ha másképp gondolkodom mint a korombeli fiatalok?

Figyelt kérdés
Mivel azt érzem, hogy én más milyen vagyok mint ők, nem szeretek állandóan bulizni járni, meg állandóan piálni, káromkodni meg stb. És úgy látom, hogy ezt valaki nem nézi jó szemmel! (18 éves vagyok)
2011. aug. 18. 22:49
 1/7 Wáthörfákk Łollesz ***** válasza:
88%
mondd meg nekik hogy ha nem tetszik vmi nem kell odanézni okcső...
2011. aug. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem baj.
2011. aug. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
lazulj el. 18évesen azért menj szórakozni. a nagypapa-életmód ráér még. egyszer vagy fiatal.
2011. aug. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem baj, csak azok nem szeretik, ha valaki nem ugyanolyan mint ők, mert legbelül tudják, hogy mi vagyunk a normális emberek ők meg szánalmas selejtek. :) ha nem élvezed a bulikat (mi van abban jó most komolyan?) akkor ne járt, mások miatt meg főleg ne!! légy büszke rá hogy te nem vagy olyan elkorcsosult kis senki rib@nc mint a legtöbb liba manapság!!!
2011. aug. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, csak fiú. Nekem emiatt nincsenek barátaim. Nem vonz a bulizás, mert inkább helyette egy parkban sétálok, vagy írok egy szép verset. Nem dohányzom,nem iszom, mert minek? KÁros az egésségre, és a sportal nem fér össze. És hát 18 évesen vannak céljaim. Picit más.: Ne haragudj kérdező, ha ezzel megbántalak, vagy provokálok valamit, de a felhasználó nevedbőll gondollván Bianka a neved, és szép neved van. Ennyi voltam. Pusz.
2011. aug. 19. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! Nagyon jól estek!! Pontosan ugyanígy érzek én is, mint ahogy ti mondjátok, hogy nem csak állandóan a szórakozásról a bulikról szól ez az élet!! Igaz hogy azért néha néha eljárok, de én el lennék az nélkul is! Nekem is vannak céljaim amiket szeretnék valóra váltani és azt csak úgy lehet, ha komolyan veszem oket!!! Igen amúgy Biankának hívnak és koszike a bókot!! :)))
2011. aug. 19. 20:30
 7/7 anonim ***** válasza:

Az a baj, ha rosszul gondolkodsz.

Lehet mondani, hogy ha te egyedül vagy, ők sokan , akkor inkább ők gondolkodjanak jól, inkább a többség jól, a kisebbség rosszul.De persze lehet,hogy nálad az igazság.A nempiálásban és a nemkáromkodásban bizonyára nálad.

Aki nem nézi jó szemmel-az ő baja.Ne akarj megfelelni neki.

Gondolj arra:aki mindenkinek rokonszenves, az valamit rosszul csinál.Amit mindenki el tud fogadni, abban valami hiba van.

2017. okt. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!