Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találok sok KÉPet női...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok sok KÉPet női nemi szervekről?

Figyelt kérdés
Bármilyen oldal jó,plasztikai műtétes is,bármilyen,csak sok kép legyen!Köszi
2010. júl. 18. 00:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"Hol találok sok KÉPet női nemi szervekről?"

Kérdi bzmeg AZ INTERNETEN! uhhh...

2010. júl. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Hidd el, próbáltam én is ilyen oldalt keresni, de nem találtam. Videók vannak, meg pl Google-be beírom, pár kép kijön de nekem sok képre lenne szükségem. Hogyha ilyen okosak vagytok, akkor miért nem bírtok beírni egy nyomorult linket? :-)
2010. júl. 18. 00:52
 13/17 anonim ***** válasza:

Gondolom csúnyának érzed a punid.

[link]

Itt megcsinálják neked szép babásra.

2010. júl. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

1. Konkrétan a képkeresőt használd, és kapcsold ki a biztonságos keresést. Még mindig jobban jársz mint hogyha nekidurálom magam és elkezdek olyasmiket linkelgetni amiktől hánysz/rémálmod lesz/soha többé nem kívánod a szexet...(Normális ember nem klikkel anonim oldalakon hagyott linkekre)

2. Ha tényleg olyan sok kép kell akkor ideje nekikezdened, mert én nem fogom megcsinálni helyetted akármilyen szépen avagy csúnyán kéred.

2010. júl. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Jahh, neem a plasztikai műtétes dolgot csak példának szántam :-) Hogy akár még olyan is jó, úgy értettem, de nekem nincsen rá szükségem, csak gondoltam lehet, hogy van olyan oldal, ahol azokról van fénykép. Mivel nem "szexuális" célokra kellene, ezért "orvosi" képekkel is beérném. :-)
2010. júl. 18. 01:09
 16/17 anonim ***** válasza:

Csak kíváncsiságból:

Pontosan minek kell?

2010. júl. 18. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
szerintem összehasonlítgatja a sajátjával őket
2010. júl. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!