Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy jelezzem neki, hogy bejön?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jelezzem neki, hogy bejön?

Figyelt kérdés

a napokban fogok találkozni egy sráccal, aki eléggé tetszik:P idősebb mint én (3 évvel)....szóval miket mondjak neki vagy hogy viselkedjek, h ezt ő észrevegye?:)

CSAK ÉRTELMES VÁLASZOKAT KÉRNÉK:) köszi


2010. júl. 17. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
egyértelműen
2010. júl. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A helyzet hozza. Szerintem majd utalgass neki,és legyél vele kedves,és mosolyogj sokat. Ha merész vagy,akár véletlenül többször meg is érintheted... :P

Hajrá!

2010. júl. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tereld szexre a témát.
2010. júl. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a tippeket. de azért írhatnátok még......ja és h mit vegyek fel...ez a másik problémám...:S mert mondhatjuk h az alakommal nem igazán vagyok elégedett.....nem mondom h dagi lennék, de lehetnék kisebb.... szal na:D D:D:
2010. júl. 17. 22:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Amiben jól érzed magad. Ne feszengj, mert akkor lőttek mindennek. Nyugi van. Egy férfi leszarja hogy miben van a nő, csak igénytelen ne legyen.
2010. júl. 18. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem egy mindennapi átlagos kislányos öltözék, normális átlagos viselkedéssel szimpatikussá válhatsz neki. Jó magam is pasi vagyok de én nem értek magamhoz, szóval fogalmam sincs, hogy mik működnek mik nem, nekem még nem volt ilyenben részem.

Sok függ attól is, hogy ki kérte a találkozót, elméletbe neki kell jó pofiznia te meg csak jól érzed magad. Legyen vicces nevetés teli találkozás, a nevetés mindenre jó.

2010. júl. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!