Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A "szeretlek"-fóbián felül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "szeretlek"-fóbián felül lehet emelkedni valahogy?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogyan vehet erőt magán az ember és artikulálhatja a másik fél iránti érzéseit? Nekem ez olyan nehéz. Egyébként sem vagyok az a fajta (nő létemre), akivel együtt lehetne sírni egy megható filmen, vagy aki könnyedén elérzékenyülne ajándékozáskor és búcsúzáskor, úgyhogy ennyi minimum elvárható tőlem.
2019. nov. 4. 04:19
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A fóbia egy érzelmi fájdalom, amit meditációval és önmegadással tudsz oldani. Szembe kell nézned a félelmeddel úgy, hogy teljesen megadod magad neki. De ne próbáld meg eltüntetni, mert azzal csak még több fájdalmat szülsz.

Amikor megjelenik, akkor legyél rá tudatos, és csak egyszerűn ismerd fel, hogy vagy te és van az érzelem, ami megjelent benned.

2019. nov. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!