Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van a fiúkkal? Én nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van a fiúkkal? Én nem is értem :o

Figyelt kérdés
Anyuka vagyok, férjem van és nem a 20-as korosztályt képviselem, tudják hiszen nem titok, mégis jönnek, mint ha ragasztót kentem volna magamra???!!?? Nem velem egykorúak, hanem 10-15 évvel fiatalabbak, még pelyhest***űek. ááááááá
2010. júl. 17. 18:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát,biztos egy nagyon vonzó és csinos nő vagy.Légy büszke rá!:)
2010. júl. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

lol

17 évesen egy 34 éves nővel volt viszonyom. Nincs ebben semmi rendkívüli, egyszerűen vonzanak minket a tapasztal gyönyörű nők. (Most rád mozdultam) ;P


20/F

2010. júl. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
kapok sok-sok dícséretet, jó kritikát, elismerő tekinteteket, ez egy ideig OK, büszkévé tesz és jó érzés, hogy amit teszek magamért, annak van eredménye, de egy idő után már zavaró, és régóta nem viszonzom, sőt!! de amikor a strandon a férjem jelenlétében hívogatnak meg fagyira a fiúcskák...... szépek és kívánatosak, tetszenek is, de sztem járjanak csak a saját korosztályuk után
2010. júl. 17. 18:16
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem teljesen érthető, hogy sokuk vonzódik az érett nőkhöz. Velem is gyakran előfordult már évek óta folyamatosan, hogy itt-ott megszólítottak, mintha csak 15-20 évvel fiatalabb lettem volna, és ismerkedni akarnának, de nyilvánvalóan a családom miatt mindig elutasítottam őket. Aztán a válásom után egy fiatal fiú addig üldözött a figyelmével, amíg le nem vett a lábamról. A velem egykorú exférjemhez képest kifejezhetetlenül jobbak az ágyban. Azt hittem elég sok mindent átéltem már előttük is az ágyban, de a java csak azután jött. A mennyiségről nem is beszélve.


És sokuk nem is csak egyéjszakásokat keres :)

2010. júl. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
18:36 köszi hogy írtál, és egészen megdöbbentem. Nem csak egyéjszakást?? Ennyire mások lettek a mai fiatal lányok?! Nyilván a családom miatt én is visszautasítom őket, de nem tudom senkivel megbeszélni ezt, sokszor nagyon kényelmetlen helyzetbe hoznak :S
2010. júl. 17. 18:45
 6/9 anonim ***** válasza:
A barátnőiddel nem szoktál erről beszélni?
2010. júl. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De régebben próbáltam, és azt tanácsolták, hogy használjam ki a lehetőséget, mert mégis csak "friss hús". Hát azóta nem hoztam fel a témát. Ők másképp gondolkodnak ezekről a dolgokról.
2010. júl. 17. 20:01
 8/9 anonim ***** válasza:

Teljesen megértelek, hogy nem élsz a lehetőséggel, hiszen férjnél vagy.


Viszont arra kíváncsi vagyok, hogyha ez nem így lenne, akkor belevágnál-e?

2010. júl. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Érdekes, de ezen még nem filóztam, mert elégedett vagyok a házasságommal. Ha egyedülálló lennék, biztos lenne valamilyen kapcsolatom, de hosszútávon egy ennyivel fiatalabbal nem tudnám elképzelni az életemet. Amit írtál az újdonságokról meg a mennyiségről hmm kíváncsivá tett :D na azért én is nőből vagyok, csak tegnap már sok volt ez a strandos eset.
2010. júl. 17. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!