Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ráhajtsak a csajra, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráhajtsak a csajra, aki tetszik úgy, hogy van barátja? Lent tovább

Figyelt kérdés
Tetszik nekem, nagyon. Tudom, hogy szerinte én is jó pasi vagyok. Örülnék egy alkalomnak is.
2010. júl. 17. 15:14
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Na ez az! én is így gondolom. Már csak azt nem tudom,h hogy kezdjek bele. Ha mennek vhova együtt mennek. Viszont ha a pasi dolgozik, nem mehetek csak úgy oda, annyira nagyon jóba nem vagyunk. Régóta haverok vagyunk, de most csak a munkahely miatt barátkoztunk össze.
2010. júl. 19. 16:08
 12/18 anonim válasza:
szerintem ha nemrég vannak együtt beszéld meg a csajjal nyugottan aztán eldönti...mert lehet hogy nem akar semmit, ha meg mégis akkor otthagyja a srácot és ugy oké de ne legyen megcsalás
2010. júl. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

hááát, együtt vannak már egy pát éve.

Nem fogok csak úgy odaállni, h na, nekem tetszel, hagy ott a pasid, és legyél velem... Lehet, h csak azt érném el, h szóba sem állna velem..

Valami tipp kellene, h beszéljek, v találkozzak vele többet.

2010. júl. 19. 16:32
 14/18 anonim ***** válasza:

én is sok mindenkire mondom, hogy jó pasi, az még nem jelenti azt, hogy akarok is tőle valamit. ha meg egy alkalom is elég lenne neked, akkor pláne hagyd békén, neki kapcsolata van.

L/17

2010. júl. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Kölcsön adjam a Hammeremet, hogy ráhajts?! :D
2010. júl. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
na kössz, ezzel nem mentem sokra.
2010. júl. 19. 17:13
 17/18 anonim válasza:
Ne.A csaj nyilván szereti a barátját ha együtt vannak. Ő sem szeretné ha tönkretennéd a kapcsolatát főleg nem csak egy alkalomra.Várd ki a sorod ha szakítottak utána szabad a pálya
2010. júl. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nem beszéltem vele már.., ez a 4. napja. Így is az idegbaj kerülget. Én nem írtam rá, és ő se rám.
2010. júl. 20. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!